Відділ освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
29 Травня 2022 р

Дошка оголошень

ТЕРМІНОВО! Обов'язково замовляємо інтегрований курс "Здоров'я, безпека та добробут" і за бажанням "Етика" або "Вчимося жити разом"

Шкільний портал пропонує педагогам долучитися до VI щорічного Всеукраїнського конкурсу "Педагог новатор"

Про проведення Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді

Горлівський інститут іноземних мов запрошує на навчання

Знайомство з Харківським національним університетом повітряних сил імені Івана Кожедуба

Керівникам ЗЗСО! З 24 по 29 травня  необхідно здійснити відбір підручників для 5 класу. До 29 травня подати в відділ освіти результати вибору.

Для працівників психологічної служби!! Проведення методичного вебінару "Особливості кризових інтервенцій у роботі з дітьми підліткового віку" 25 травня 2022 р. Вхід за посиланням в листі.

До відома вчителів фізичної культури!!! Семінар-практикум "Дитина з ООП на уроці фізичної культури" 26 травня 2022 р. Вхід за посиланням в листі.

Прайс на шкільну документацію

До відома вчителів фізичної культури: 19 травня в режимі онлайн відбудеться цифрова майстерня "Організація освітнього процесу з використанням цифрових інструментів". Початок семінару о 14.00. Вхід за посиланням в листі. Приєднуватись обовязково!!!

УВАГА!!! До відома вчителів фізичної культури: проведення в режимі онлайн нетворкінгу 18 травня 2022 року о 15.00. Посилання в листі. ПРИЄНУВАТИСЬ ОБОВЯЗКОВО!!!

УВАГА!!! Практичним психологам та соціальним педагогам здати в паперовому варіанті затверджений звіт про діяльність в 2021-2022 році до 23 травня.

Про нові терміни перенесених курсів

До уваги працівників психологічної служби лист про вивчення досвіду діяльності працівників (розміщено в розділі "Листи")

Для працівників психологічної служби!!! ЛИСТ про підготовку аналіт. довідки щодо діяльності працівників психологічної служби у 2021-2022 н.р. ОПРАЦЮВАТИ ТА НАДАТИ НЕОБХІДНІ МАТЕРІАЛИ у встановлені терміни.

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Онлайн-чемпіонат з німецької мови

Онлайн-змагання з німецької мови

Для учнів 11-х класів

Прохання до 20 травня 2022 року зробити замовлення шкільної документації та документації для дошкільної освіти на 2022-2023 навчальний рік

Семінар-практикум 12.05

Онлайн-семінар 17.05.

Про семінар

Про перенесення курсів

ТЕРМІНОВО! До 13.05.2022 року подати попередню мережу на 2022-2023 навчальний рік.

УВАГА!!! До відома працівників психологічної сдужби! Лист щодо апробації аналітичної довідки компютерної програми "Автоматизована інформаційна система "Я - психолог"". 

Фотоквест "Я, іду по світу, в вишиванці"

Онлайн-курс

Про перенесення курсів

Онлайн-зустріч для вчителів природничих наук, які будуть викладати в 5-х класах

Надаємо лист Вінницького обласного центру туризму та екскурсій "Про проведення фестивалю "Ватра" у рамках патріотичної гри "Джура"

День відкритих дверей

Курси

Шановні керівники! Де інформація про дотримання гарантій учасникам освітнього процесу станом на 25.04. Ждем до 11 години

ТЕРМІНОВО! До 12 години 26.04.2022 року хто незамовив документи на 4 клас, то зробіть замовлення.

Замовлення документів для учнів 4 класу (11-13 сторінки) опрацьовуємо та замовляємо.

Курси

УВАГА! Практичний онлайн-курс для вчителів, психологів "Створення безпечного середовища для дітей в умовах війни". Навчання безкоштовне, сертифікат на 20 годин

Класним керівникам закладів загальної середньої освіти провести бесіди з учнями та їх батьками про дотримання коменданської години.

Про строкові договори з пенсіонерами

До 25 квітня подати в відділ освіти матеріали на конкурс звітів роїв "Джура"(молодша група) на бумажному та електроннному носіях (звіт, заявка та паспорт рою)

Курси

Про невиконання обовязків педагогом

Про ІІ етап гри "Відун" "Джура"

До 11.04.2022 року заповнити таблицю та надіслати на електронну пошту

Курси

24 березня Верховна Рада України  прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України в сфері освіти» № 2157-IX. Ним передбачено, що здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022  навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації.

Подати дані станом на 11.04 та 25.04

Про участь у курсах з цивільного захисту директорів та заступників

Про участь в онлайн грі-вікторині "Відун"

Рекомендації щодо покращення протипожежного захисту

Лист МОН Про організацію освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного стану

Наказ МОН Щодо організації освітнього процесу в умовах воєнного стану

ТЕРМІНОВО! Просимо забрати списки на виготовлення свідоцтв (для перевірки).

Про перенесення курсів

Наказ МОН про звільнення від ДПА

УВАГА!!! До відома керівників навчальних закладів, в яких створені атестаційні комісії, разом з атестаційними листами та  характеристиками надайте іінформацію згідно додатку до 01 квітня 2022 року.

УВАГА!!! Атестаційний лист роздруковуємо з двох сторін аркуша, слідкуйте за складом атестаційної комісії (зразок атестаційного листа розміщений нижче)

Зразок Атестаційного листа 

Відеоуроки

Про курси

Керівникам ЗЗСО, вчителям! Для проведення дистианційного навчання можна використовувати  платформу "Всеукраїнський розклад" (https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad)

Про перенесення курсів

Керівникам закладів освіти. Просимо Вас повідмляти в телефонному режимі про призов працівників закладу на військову службу.  Необхідно видати наказ про увільнення працівника від роботи (зразок тут). Запис в трудову робити не потрібно. Подібні права та гарантії мають працівники, які зараховані до складу добровольчих фоормувань територіальних громад. Враховуючи специфіку служби в територіальній обороні, яка може передбачати не постійне, а періодичне залучення працівника, видавати наказ про увільнення не обовязково. (детальне розяснення тут).

НАГАДУВАННЯ! Передайте чи скиньте на ел. пошту відділу освіти характеристики діяльності педпрацівників у міжатестаційний період хто ще не передав (враховуйте і працівників що атестуються на відповідність займаній посаді). 

Вибір підручників для 5 класу відтерміновано, ДПА 4,9 класи відмінено

Графік проходження медичних оглядів для постановки на військовий облік жінок з 24.02.2022 року

НАГАДУВАННЯ!!!! До 01 березня цьогоріч ПОДАТИ до атестаційної комісії характеристики діяльності педагогічних працівників у міжатестаційний період.

Для вчителів математики

Постановка на військовий облік жінок на даний час призупинена. Коли буде відновлено ми Вам повідомимо.

Оновлено загальний рейтинг

Вебінар для вчителів інформатики (5 клас)

Виконавська дисципліна. Перевірено облік отриманих підручників. Повторна перевірка 21.02.2022

Реєстрація на Кенгуру

КЕРІВНИКАМ!!     В звязку з технічними причинами (не готовність медичного закладу) призупинено взятття на військовий облік жінок. Про продовження буде повідомлено, а зараз ніхто в військомат не зявляється.

Затверджені програми 5-6 класи

Щоб пройти безкоштовно медогляд від воєнкомату необхідно в воєнкоматі взяти картку, зайти до сімейного лікаря і взяти електронне направлення на медогляд, а далі як завжди.

На складі відділу освіти отримайте підручники (укр.мова 8 клас) та методичну літературу НУШ (1-4 класи)

ТЕРМІНОВО! День Єднання

З 15 по 28 лютого всім жінкам віком до 60 років необхідно зявитись в військомат для взяття на облік (в кого є військовий квиток зявляються також для підтвердження, що він стоїть на обліку). Після проходження медогляду і визнвння придатності необхідно буде подати в військомат копію паспорта, кода, диплома, дві фотокартки.

До відома вчителів. Перед тим як вибрати підручник для 5 класу необхідно на сайті міністерствва ознайомитись з модельими програмами, а потім обрати одну з програм і підручник, який відповідає модельній програмі

До відома працівників психологічної служби лист про продовження діяльності "Психологічної служби" у 2022 році. 

УВАГА!!! ДО відома та використання план проведення обласних масових заходів, які будуть проведені на базі СЮН. Попередньо всі конкурсні матеріали надсилаються на ел. пошту відділу освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради.

З 15 по 18 лютого відбудуться  семінар-наради в онлайн наради з питань організації освітнього процесу в 5 класі, вибору модельноної програми тощо. Графік та посилання ТУТ

До відома голів ППО та ПК. Інформація для членів первинок щодо оздоровлення в лікувальних закладах області та України в 2022 році

НАГАДУВАННЯ!!!! Завершується термін проведення 1-го етапу конкурсів: "Заради честі, миру і майбутнього України" та "Історія України і державотворення". Роботи приймаються до 14 лютого 2022 року. Членам журі прибути 15 лютого для перевірки конкурсних матеріалів.

Лист щодо проведення в Україні додаткової імунізації проти поліомеліту віком від 6 місяців до 6 років.

Лист МОН України "Щодо популяризації української мови в сімях, які мають дітей дошкільного віку", до відома та врахування в роботі.

Книжкова продукція та навчальні засоби за програмою «ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВЧИТЕЛІВ ЗЗСО 
НА ЗАСАДАХ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»

Просимо Вас підтримати та сприяти проведенню 17-ої Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця" під гаслом "Почуй світ!", яка триватиме з 1 квітня по 31 червня 2022 року.

УВАГА ТЕРМІНОВО!  Керівникам ЗЗСО 04.02.2022 року подати інформацію про дітей пільгових категорій за формою на електронну пошту відділу освіти

Інформаційні матеріали для працівників психологічної служби ЗЗСО

До відома працівників психологічної служби закладів освіти громади: Про діяльність школи молодих практичних психологів. Повідомити відділ освіти про реєстрацію працівників даної служби на ел. пошту.

Для ЗЗСО, в яких навчаються учні 7-11 класів (За наслідками онлайн зустрічі з представником Департаменту кіберполіції). Покликання на презентацію та інформаційні матеріали (дійсне 6 днів): https://fex.net/uk/s/vbynkv8,   https://fex.net/uk/s/vbynkv8  Гугл-форма для заповнення: https://forms.gle/uRxgazzQrCDLsSn99 Термін на заповнення: протягом тижня до 05.02, Термін на проведення: протягом лютого 2022 року.

Обласна краєзнавча олімпіада учнівської молоді "Моя Вінниччина"

Увага!!! До відома керівників закладів дошкільної освіти, дошкільних груп НВК участь в онлайн конференції за посиланням, яка відбудеться 04 лютого об 11.00.

УВАГА! Вибір підручників для 5-го класу: інструктивно-методичні_матеріалиграфік_презентацій

Результати замовлення та дозамовлення підручників 9 клас

Вебінар для практичних психологів

Оголошення про аукціон  частини нежитлового приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів

Для керівників закладів освіти серія вебінарів "Кроки, які допоможуть закладу освіти впровадити систему НАССР"

Курси в лютому- березні, які заплановані очно відбудуться в синхронному режимі

Оголошення про аукціон частини нежитлового приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. с. Балабанівка

Для вчителів фізичної культури ЗЗСО (заходи ДЮСШ на січень-лютий)

Вебінар

Рейтинг на кінець 2021 року

Про вибір підручників на 9 клас 

Завдвння олімпіади з інформаційних технологій   Розв'язки олімпіади з інформаційних технологій

Завдання олімпіади з хімії

Рішення про зміну назви Оратівської селищної ради

Завдання конкурсу ім. П.Яцика

Завдання олімпіади з фізики

Завдання олімпіади з німецької

Завдання олімпіади з біології

До відома директорів НВК та завідувачів ЗДО ТЕРМІНОВО заповнити таблиці про охоплення дітей дошкільного віку дошкільною освітою у 2021-2022 н.р. станом на 15 грудня. Прохання  відправити на ел. адресу відділу освіти в понеділок до 12.00. Текстовий варіант -  при нагоді (обовязково!!).

Завдання олімпіади з історії

Завдання олімпіади з української мови

Курси

Завдання олімпіади з географії

Завдання олімпіади з інформатики

Завдання олімпіади з астрономії

Курси

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2022 році 

Завдання ІІ етап англ.мова

Завдання ІІ етапу конкурсу ім. Т.Шевченка

Олімпіадні завдання ІІ етапу трудове навчання

ТЕРМІНОВО! Поновлення інформації щодо вакцинації.

Завдання ІІ етапу з математики     Розв'язки математика

Завдання ІІ етапу з правознавства

З 15 по 21 листопада проходитиме ІІ етап тижня з безпеки дорожнього руху. Матеріали до єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому"

Рекомендоване Примірне чотиритижневе сезонне меню рекомендоване для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6 (7) років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на осінній період

До відома керівників закладів дошкільної освіти!!! Прохання опрацювати інструкцію щодо заповнення нової форми звітності №85-к "Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти".

Як відсторонити не вакцинованого працівника (наказ, повідомлення, порядок дій)

Технологічні картки для шкіл

До відома відповідальних працівників за участь в природоохоронних заходах Лист про план заходів в ІV кварталі

Інтернет олімпіада

Для керівиків ЗДО та НВК таблиці 1,2 по дитячому населенню

Про курси

ТЕРМІНОВО! Подайте будь-ласка, в телефонному режимі, результати проведення акції "Серце до серця" (097-749-05-35) 

ТЕРМІНОВО ЗАПОВНИТИ ФОРМУ!

ТЕРМІНОВО до 29.09.2021 року!  Для ЗОШ с.Балабанівка, с. Чернявка, с.Якимівка та смт Оратів Додаток 1,   Додатак 2.  

Просимо взяти участь в опитуванні за посиланням

Вже потрібно здавати списки вчителів та працівників школи

УВАГА! Керівникам ЗЗСО ТЕРМІНОВО заповнити таблиці по харчуванню до 16.09.2021

Трьохстороння угода

Інструкція для ЗЗСО щодо подання статистичної звітності 2021-2022 н.р.

ТЕРМІНОВО! Про вчителів на підвищення кваліфікації

Вебінар

Щодо національної онлай-платформи з цифрової грамотності

Про збір коштів надіслати інформацію у відділ освіти, молоді та спорту до 30 вересня 2021 року

Про проведення 16-ої Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця"

Графік здачі звіту ЗНЗ-1         

Т Е М І Н О В О!!!  На 26.08.2021 року подати інформацію за таблицею

Вебінар по верифікації індивідуальних даних педагогічниїх працівників ЗЗСО

Терміново! Керівникам ЗДО та ЗЗСО до 09.08.2021 року надати інформацію за формою

Графік проходження медогляду працівників ЗЗСО

 Про курси

Тематичні курси

ТЕРМІНОВО! Керівникам ЗЗСО та ЗДО. До пятниці  18.06.2021 року з метою взяття на облік військовозобовязаних подати у відділ освіти  копії військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобовязаного, посвідчення про приписку до призовної дільниці працівників закладів освіти.  (Детальніше в Постанові Кабміну від 7.12.2016 року №921 "Про затвердження порядку організації та ведення військового обліку призовників та військовозобовязаних"). Всі працівники до 60 років, які мають військові квитки або тимчасові посвідчення є ВІЙСЬКОВОЗОБОВЯЗАНІ. 

Підсумки звітів Роїв (молодша група)

Списки дітей на 01.06.2021 рік додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4. 

Подання звіту про забезпеченість підручниками

УВАГА! Керівники ЗЗСО врахуйте що при виставленні річної оцінки з Захисту України необхідно врахувати вимоги програми

УВАГА! Просимо до 14.05.2021 року подати заявку на замовлення шкільної документації. Замовлення шкільної документації

Нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти

Про надання термінової інформації про вибори до органів учнівського самоврядування

Лист управління освіти і науки департаменту гуманітаної політики облдержадміністрації (просимо сприяти участі учнів у конкурсі)

УВАГА! Звертаєм вашу увагу на зміни щодо курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів. просимо врахувати в роботі.

Шановні колеги! Просимо надати інформіцію про хід проведення атестації в закладі за формою що додається

Атестаційні листи заповнювати всім, втому ж числі і тим, хто атестується комісією відділу освіти. Друкуємо з двох сторін.

Зразок атестаційного листа з членами комісії, прохання дотримуватись запису встановленого зразка (список членів за алфавітом)

Матеріали наради з працівниками держпродспоживслужби

Матеріали по патріотичному виховані

Методичні настанови щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти (HACCP)

Затверджено Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти

Наказ МОН України "Про затвердження методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти"

COVID- 19 нас не зупинить

УВАГА!! Терміново! Для відома керівників закладів дошкільної освіти та НВК і філії, таблиці. Очікуємо інформацію до 14.12. 

Конкурс малюнка "Охорона праці очима дітей"

 

 

 

 

Погода

Логін: *

Пароль: *