Відділ освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
21 Вересня 2021 р

Дошка оголошень

Просимо долучитися до всесвітнього Дня прибирання!!!

Керівникам ЗЗСО до 22.09.2021 року подати інформацію про забезпечення інформаційними технологіями за формою

УВАГА!!! ЗМІНИ в наказі про проведення Гімназіади, в частині 3 "Склад суддівської колегії" внесено зміни: футбол - суддя Ружіцький Ю.А. (Скоморошки) здійснюватиме суддівство на волейболі, натомість Панчук В.Г. (Балабанівка) судитиме футбол. Прошу донести інформацію до відома вчителів закладів освіти.

Ще не подали інформацію про розподіл учнів по групах за станом здоровя: Новоживотів, Чагів, Чернявка, Заруддя, Животівка, Кошлани, Лопатинка, смт Оратів

УВАГА!!! Нагадуємо, що 17 вересня (пятниця) відбудуться змагання з футболу (юнаки). Повідомили: ЗОШ с. Чагів, с. Новоживотів, с. Балабанівка, с. Фронтівка, с. Лопатинка, смт Оратів. Це всі?????

Будь ласка, керівники, напишіть подання на імя начальника про виділення шкільного автобуса для перевезення учнів та скиньте на ел. пошту відділу освіти.

УВАГА! Керівникам ЗЗСО ТЕРМІНОВО заповнити таблиці по харчуванню до 16.09.2021

Трьохстороння угода

Увага! В розділі "Листи" розміщено інформацію щодо щоквартального звітуванню про охоплення дітей з сімей учасників АТО/ООС. Прошу всіх керівників (хто ще не надіслав) проінформувати про кількість таких дітей.

Про вибори голови учнівського самоврядування     До 15 вересня  подати інфолрмацію

Інструкція для ЗЗСО щодо подання статистичної звітності 2021-2022 н.р.

ТЕРМІНОВО! Про вчителів на підвищення кваліфікації

Курси для асистентів Дата проведення курсів  буде повідомлено додатково. Курси проходитимуть всі асистенти, незалежно від того чи були вони в 2021 році на курсах.

Вебінар

Щодо національної онлай-платформи з цифрової грамотності

Про збір коштів надіслати інформацію у відділ освіти, молоді та спорту до 30 вересня 2021 року

Про проведення 16-ої Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця"

УВАГА!!! Терміново подайте інформацію згідно таблиці (додається), щодо забезпечення психологічного супровіду та соціально-педагогічного патронажу дітей/учнів закладів дошкільної та ЗСО, батьки яких брали/беруть участь в проведенні АТО/ООС, надсилати на ел. адресу відділу

Курси Громадянська освіта

Керівникам закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів преглягнути результати ЗНО в пресональному електронному кабінеті Центру оцінювання якості освіти та обов'язково обговорити на засіданні педагогічної ради. Окрему увагу звернути на результати ЗНО з математики.

Навчальний вебінар про ведення електронних щоденників відбудеться 03.09.2021 року об 11.00 год.

Графік здачі звіту ЗНЗ-1         

 КЕРІВНИКАМ ЗЗСО. При затвердженні навчальних планів необхідно провести звірку військовозобовязаних. Хто не здав копії військових квитків та інших документів, довести при затверджені навчального плану. Перед приїздом в відділ освіти уточнити дані з Триконенко В.Н. Наголошуємо що всі чоловіки до 60 років є військовозобовязаними.

Оратівський краєзнавчий музей формує виставку про історію освіти (щось подібне як у КВНЗ ВАНО) і просить по можливості надати матеріали (шкільне приладдя 60-70 років минулого століття, підручники, шкільні дзвоники, учительські нагороди, значки, вимпели, відзнаки тощо). Якщо є якісь експонати звяжіться з Триконенком В.Н.

Кожний день до 09.30 інформувати

Курси для вчителів трудового навчання

УВАГА! Керівникам закладів освіти до 01.09.2021 року скласти меню на осінній період, подати на погодження до Оратівського управління Держпродспоживслужби та здійснити замовлення продуктів. Відповідно до постанови КМУ від 18 серпня 2021 року № 871 до 1 січня 2022 року можуть застосовуватись норми харчування, затверджені постановою КМУ від 22 листопада 2004 року № 1591.

Керівникам ЗЗСО отримати підручники для 4-го та 8-го класів.

Т Е М І Н О В О!!!  На 26.08.2021 року подати інформацію за таблицею

Вебінар по верифікації індивідуальних даних педагогічниїх працівників ЗЗСО

Нагадування: до 17 серпня чекаємо інформації на лист відділу освіти №333 від 05.05.2021 року

Терміново до 13.08.2021 року в "Курс школа" ввести дані про педагогічних працівників 

Терміново! Керівникам ЗДО та ЗЗСО до 09.08.2021 року надати інформацію за формою

Отримуйте підручники для 4 класу. Обовязково прозвітувати про отримання на ІСУО до 12 серпня

Курси для вчителів 1 класу

Наскладі вдділу освіти необхідно забрати вогнегасники

Графік проходження медогляду працівників ЗЗСО

УВАГА!!!! У серпні - вересні 2021 року, в рамках підготовки новопризначених вчителів англійської мови до викладання предмету в 1-2 та 3-4 класах НУШ, планується на базі КЗ ВАБО проведення фахових тренінгів. 

Просимо надіслати на електронну адресу відділу освіти, молоді та спорту Оратівської селищної територіальної громади до 20 липня 2021 року списки новопризначених вчителів (якщо такі є).

 Про курси

В системі ІСУО  відсутній облік підручників для початкової школи (окрім Якимівки). Якщо відсутній клас облік проводиться теж.

Тематичні курси

ТЕРМІНОВО! Керівникам ЗЗСО та ЗДО. До пятниці  18.06.2021 року з метою взяття на облік військовозобовязаних подати у відділ освіти  копії військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобовязаного, посвідчення про приписку до призовної дільниці працівників закладів освіти.  (Детальніше в Постанові Кабміну від 7.12.2016 року №921 "Про затвердження порядку організації та ведення військового обліку призовників та військовозобовязаних"). Всі працівники до 60 років, які мають військові квитки або тимчасові посвідчення є ВІЙСЬКОВОЗОБОВЯЗАНІ. 

НАГАДУВАННЯ! ТЕРМІНОВО! Сьогодні до кінця робочого дня подати звіт про проведення фестивалю "Рух заради здоров’я" (за формою), термін контролю якого закінчився 01.06.2021 року. Обов’язково додати 5-10 фото та відеоматеріали.

Список закладів освіти, які не виконали контролю подам Барановському Ф.Ф. 04.06.2021 року зранку.

НАГАДУВАННЯ!!! Сьогодні 02 червня вебінар для працівників психологічної служби закладів освіти. Лист з посиланням повторно скидаю. Реєстрація для участі обовязкова!

Підсумки звітів Роїв (молодша група)

ТЕРМІНОВО! До 15.00 год. 31.05.2021 кинути списки дітей на "День захисту" на електронну адресу vszorativ@ukr.net

УВАГА!!! До відома працівників психологічної служби закладів освіти - участь в проведенні методичного вебінару 02 червня 2021 року за посиланням ( лист навчально-методичного центру психологічної служби). Участь обовязкова!!!

Списки дітей на 01.06.2021 рік додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4. 

Подання звіту про забезпеченість підручниками

УВАГА! Керівники ЗЗСО врахуйте що при виставленні річної оцінки з Захисту України необхідно врахувати вимоги програми

УВАГА! Просимо до 14.05.2021 року подати заявку на замовлення шкільної документації. Замовлення шкільної документації

До уваги керівників: ЗОШ смт Оратів, НВК с.Кожанка, ЗОШ с.Якимівка та ЗОШ с.Скала прошу надіслати свої матеріали, для проведення семінару, в пятницю вранці, а о 15.00 плануємо он-лайн зустріч. Виступаючим бути готовими до виступу та презентації згідно плану проведення (який вам надісланий). 

Он-лайн нарада для керівників загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів: meet.google.com/nbb-nzqa-nca Початок о 10.00

Керівникам закладів освіти. Результати лабораторних досліджень води можна отримати у відділі освіти, молоді та спорту. 

Увага! Звітні матеріали для працівників психологічної служби за посиланням. Всім працівникам, без виключення, надати звітні матеріали до 17 год. 30 квітня поточного року. Питання звітності на контролі відділу. Керівники та працівники психологічної служби несуть персональну відповідальність.

Нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти

УВАГА!!! До відома працівників психологічної служби: 23 квітня 2021 року о 10 год.  в актовому залі Оратівської селищної ради відбудеться нарада практичних психологів та соціальних педагогів (підготовка аналітичної довідки щодо діяльності працівників психологічної служби за 2020-2021 н.р.). Явка обовязкова.

20 квітня о 10 годині Департамент освіти проводить оперативну нараду з питань організації діяльності органів учнівського самоврядування. Бажаючі керівники та вчителі-куратори даного питання можуть взяти участь в онлайн-нараді за посиланням посилання на Google Meet: https://meet.google.com/mhz-kkyc-rey

Про надання термінової інформації про вибори до органів учнівського самоврядування

Про вибір підручників на 8 клас та дозамовлення на 4,8 класи

Нагадуємо, що відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту №183 від 05.03.2021 року необхідно було забезпечити участь учнів в конкурсі ессе "Памятаємо, бережемо, віримо". Просимо проінформувати відділ освіти про участь у конкурсі (конкретно хто, скільки, учитель).

Лист управління освіти і науки департаменту гуманітаної політики облдержадміністрації (просимо сприяти участі учнів у конкурсі)

УВАГА! Звертаєм вашу увагу на зміни щодо курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів. просимо врахувати в роботі.

На платформі ПРОМЕТЕУС відкрито реєстрацію на перший онлайн-курс (безкоштовний) для керівників, вчителів-предметників із циклу "30 кроків до НУШ: навчаємо громадянина". Видається сертифікат на 30 год.

Інформація для тих керівників, хто надав атестаційнійній комісії подання про нагородження, крім поданна про нагородження подається щей довідка-подання. В понеділок 05 квітня останній день прийому.

Шановні колеги! Просимо надати інформіцію про хід проведення атестації в закладі за формою що додається

 Просимо проінформувати про наявність вакансій педагогічних спеціальностей до 19.03.21

.Атестаційні листи заповнювати всім, втому ж числі і тим, хто атестується комісією відділу освіти. Друкуємо з двох сторін.

Зразок атестаційного листа з членами комісії, прохання дотримуватись запису встановленого зразка (список членів за алфавітом)

Директорам ЗЗСО терміново до 05.03.2021 року внести зміни до Єдиного державного реєстру і до 10.03.2021 року виготовити печатки. 

УВАГА! Нагадуємо, що сьогодні (01 березня) до кінця робочого дня приймаються характеристики на працівників, що атестуються комісією відділу освіти, молоді та спорту. Не здали: Балабанівка, Лопатинка, Осична, Кошлани, Мервин, Якимівка, ДНЗ с.Заруддя, ДНЗ с. Животівка.

Надаємо лист МОН "Про навчання вчителів фізичної культури бадмінтону".  Просимо ознайомити учителів фізичної культури. Участь в навчально-практичному семінарі безкоштовна.Надається сертифікат на 6 годин.

Матеріали наради з працівниками держпродспоживслужби

Очні курси до 30.04.будуть проходити в дистанційному режимі Просимо повідомити учителів, які записались на очні курси в період березень-квітень

На складі відділу освіти  можна отримати науково-популярну літературу для 7-9 класів та  методичну літературу по НУШ. (за довідками звертатись до завсклада Антоніна Петрівна 0979840862)

Матеріали по патріотичному виховані

Про проведення вебінару для психологів

З 17 по 19 лютого відбудеться онлайн семінар. Участь безкоштовна. Учасники отримають сертифікат підвищення кваліфікації

Навчання медсестер

Участь у вебінарах

УВАГА!!! До відома керівників ДНЗ, НВК (дошкільні підрозділи), філій! Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти за 2020 рік". Лист департаменту освіти (додаток на 19 арк.). Для опрацювання, врахування в роботі та звітування (до 28 лютого 2021 року).

СЕРТИФІКАЦІЯ

Методичні настанови щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти (HACCP)

Розпочинаєм підготовку. В січні 2021 року відбудеться відбірковий етап  конкурсу солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія - 2021" на рівні селищної територіальної громади.

Затверджено Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти

Наказ МОН України "Про затвердження методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти"

COVID- 19 нас не зупинить

Завдання П.Яцика ІІ етап

УВАГА!! Терміново! Для відома керівників закладів дошкільної освіти та НВК і філії, таблиці. Очікуємо інформацію до 14.12. 

Для відома голів ППО та ПК. Будь ласка заповність першу та другу сторінки статзвіту за 2020 рік та надішліть на електронну адресу відділу освіти до 24 грудня 2020 року 

Конкурс малюнка "Охорона праці очима дітей"

УВАГА!!!! Для відома і використання вроботі керівникам ДНЗ постанова "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у звязку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)"

Матеріали для інформаційних стендів щодо проведення ЗНО/ДПА у 2021 році

Опрацьовуємо "Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)"

ІНСТРУКЦІЯ до звіту ЗНЗ-1

Опрацьовуємо порядок переведення учнів в закладі освіти

Опрацьовуєм положення про зарахування , відрахування та перевід учнівзі змінами. Вносим зміни на сайти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *