Відділ освіти Оратівської райдержадміністрації
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
03 Квітня 2020 р

Дошка оголошень

 

До уваги директорів та педагогічних працівників  закладів освіти району! На базі академії організовано підвищення кваліфікації педагогічних працівників за уніфікованою індивідуальною програмою навчання з використанням дистанційних технологій. Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації підвищення кваліфікації та виконання завдань розміщені на сайті КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти" (academia.vn.ua.) у розділі "Дистанційне навчання". 

НАГАДУВАННЯ!  Розпочато конкурсний відбір підручників для 7 класу. Результати відбору подаємо до 15 квітня

Про ДПА

Дистанційне навчання "Країна мрій"

Міністерство цифрової трансформації України запропонувало всім вчителям України освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Серіал розрахований на новачків та складається із 6 серій тривалістю 8-26 хвилин. Він допоможе організувати дистанційне навчання і розкаже як повинно бути організоване дистанційне навчання.http://osvita.ua/school/71967/

Продовжуємо дистанційне навчання. Працюємо без канікул. Поновлюємо завдання. Зауваження тут

Оновлений рейтинг

Директорам ЗЗСО подати довідку ( з підписом і печаткою) про педагогічний стаж педагогів, які працюють на даний час на посаді "вчитель" і стаж роботи яких станом на 01.01.2020 менше 10 років (психологів, вихователів, асистентів, керівників, декретчиків не подавати)

Відео уроки з історії 6,7 класи

Методичні рекомендації закладам загальної середньої освіти щодо організації дистанційної підтримки освітнього процесу в умовах карантину

Лист МОН щодо організації дистанційного навчання

У зв’язку з оголошеним всеукраїнським карантином до 03 квітня 2020 року проведення Міжнародного етапу конкурсу «Кенгуру» переноситься на перший тиждень навчання після карантину. Конкурс можна провести в будь-який зручний для навчального закладу день з 06.04 по 10.04. Офіційний день – 9 квітня. Завдання можна отримати у відділі освіти.

Про проведення громадської експертизи діяльності відділу освіти

УВАГА!!!! УВАГА!!!! Майстерклас, який був запланований на 18 березня (щодо підготовки та проведення конкурсів екологічної тематики) перенесено на іншу дату (про що буде повідомлено додатково)!!!

Для ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Якимівка

До уваги адміністрації шкіл та педагогічних працівників закладів освіти Оратівського району!!!!! 

З метою попередження розповсюдження на території України коронавірусу COVID - 19 заходи з підвищення кваліфікації педагогічних працівників в КВНЗ "ВАНО" з 16 березня по 03 квітня 2020 року очної форми навчання призупиняються. Про проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та інших форм буде повідомлено додатково.

Про результати вибору підручників для 3 класу ЗЗСО району

УВАГА! Для НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів" с.Кожанка (вчителю Бевзюку О.Д.)

Проведення районного конкурсу екобригад переноситься. Про дату проведення буде повідомлено пізніше.

УВАГА!!!!! 18 березня 2020 року на проведення майстер класу по підготовці та проведенню конкурсів екологічної тематики запрошуються обов'язково:Залозецька О.В. (Скоморошки), Кокотюк А.Д. (Лопатинка), Бурлака А.О. (Балабанівка), Флорінська М.Я. (Якимівка), Білоброва Л.Л. (Фронтівка), Кирик О.О. (Животівка) також за бажанням запрошуються учителі початкових класів (4 клас) та відповідальні за природохоронну роботу в навчальних закладах. Початок о 9.30 в залі будинку адміністрації.

УВАГА!!!! Щовівторка протягом березня та квітня звітування про  проведення щорічної акції по благоустрою (лист в розділі "Листи")!!!!!

УВАГА!!!! Районний конкурс екобригад відбудеться 18 березня ц.р. о 9.00 в актовому залі будинку культури. Заявки про участь подати до 15 березня.

УВАГА!!!! В четвер 12 березня 2020 року на базі НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст." с.Лопатинка відбудеться виїзне засідання методичного об'єднання вчителів математики.  Керівникам закладів загальної середньої освіти відрядити для участі в засіданні по одному вчителю математики від закладу. Початок роботи методичного об'єднання о 9.45.  Від'їзд від будинку адміністрації о 9.20.

Для НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів" с. Фронтівка 

Для ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Новоживотів

Для ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Якимівки

Імена переможців районного етапу конкурсу з природознавства "Юний дослідник":

-Бездітна Майя, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. с.Скала робота з розділу"Народознавство" - "Роль і значення Водохреща в житті людини" (керівник Бездітна Я.М.)

-Пиндер Аліна, учениця 5 класу ЗОШ І-ІІ ст. с.Скала робота з розділу"Охорона здоров'я" - "Вплив тютюнопаління на організм людини" (керівник Кучер Г.П.)

-Мацібора Михайло, учень 6 класу НВК с.Кожанка робота з розділу "Я і природа" - "Використана батарейка у смітнику - непоправна шкода довкіллю" (керівник Мацібора Н.Г.)

-Паланська Тетяна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с.Чагів робота з розділу "Тваринництво" - "Дослідження явищ анабіозу у риб" (керівник Гнідунець Т.Ф.)

-Акуленко Анна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с.Новоживотів робота з розділу "Рослинництво" - "Чому погано цвітуть сенполії? Особливостіїх догляду та вирощування"

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО!!! Надаємо умови проведення спортивної гри "Джура" для середньої (11-14 років) і старшої (15-17 років) вікової групи. Готуємо команди до змагань: старша група- квітень, середня - травень. Правила та умови ТУТ          і              ТУТ

УВАГА!!! УВАГА!!!! Проведення фестивалю "Проліски надії" переноситься на 28 лютого. Подайте завчасно подання про виділення транспорту для перевезення учасників фестивалю. Заявки приймаються до вівторка 25 лютого (включно).

УВАГА!!!! У вівторок 25 лютого 2020 року на базі НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст." с.Фронтівка відбудеться методичне об'єднання вчителів фізичної культури, запрошуються: Панчук В.Г. (Балабанівка), Кучменко О.А. (Чагів), Цимбалюк С.М. (керівник районного МО вчителів фізичної культури, Човновиця), Прилуцький І.П. (Заруддя), Присяжнюк Ю.П. (Житотівка), Вапельник М.О. (Кошлани), Кокотюк Р.Л. (Лопатинка), Пасєка В.П. (смт Оратів). Відїзд 0 9.00 від будинку адміністрації.

ДЛЯ ЗОШ І-ІІІ ступенів

Увага! 25 лютого 2020 року відбудеться методичне об'єднання вчителів 3 класів на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Балабанівка. Від'їзд від будинку адміністрації

До відома вчителів фізичної культури! 20 лютого 2020 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Якимівка буде проведено відкритий урок фізичної культури, запрошуються: Ружіцький Ю.А. (ЗОШ с.Скоморошки), Кучменко О.А. (ЗОШ с.Чагів), Яцюк С.П. (ЗОШ с.Чернявка), Цимбалюк С.М. (ЗОШ с.Човновиця), Бевзюк О.Д. (НВК с.Кожанка), Кокотюк Р.Л. (НВК с.Лопатинка), Чорнонос Д.В. (ЗОШ с. Скала), Пасєка В.П. (ЗОШ смт Оратів). Від'їзд від будинку адміністрації о 9.30.

УВАГА!!!!!!! Для проведення заочного етапу конкурсу "Юний дослідник" конкурсні роботи подати до 21 лютого 2020 року РМК (Дубінецькій М.В.). 

НАГАДУВАННЯ!!! Термін подання відповідей учасників шашкового турніру продовжено до 25 лютого 2020 року. На даний час подано роботи учасників ЗОШ с.Скоморошки. Нагадуємо, що конкурс проводиться як серед учнів, так і серед працівників. Просимо активізуватись та подати відповідні матеріали.

ТЕРМІНОВО! Заповнити анкети спортивних споруд, які розташовані на території ЗЗСО 

До відома вчителів фізичної культури! Проведення семінару на базі НВК с.Фронтівка перенесено. По дату проведення буде повідомлено пізніще!!!!

ТЕРМІНОВО до виконання лист про опрацювання анкет

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів початкових класів (дод.22) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

Увага! У зв’язку з тривалим карантином в закладах загальної середньої освіти області термін подачі заявки на участь у конкурсі «Кенгуру» продовжено до 23.02.2020 р.

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів географії (дод.21) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

ОНОВЛЕНО!!! УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів англійської мови (дод.1) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка практичних психологів (дод.20) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів трудового навчання (технології) і креслення (дод.19) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка асистентів вчителів (дод.18) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка шкільних бібліотекарів (дод.16) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО"

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів інформатики (дод.17) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

Надаємо лист МОН про перегляд електронних версій  і вибір підручників для 3 та 7 класів 

УВАГА!!! Додаткові канікули в 1-му класі Нової української школи проводитись не будуть (карантин).

До уваги директорів закладів освіти району та педагогічних працівників - слухачів курсів! НАГАДУВАННЯ!!! За 3 дні до проходження  підвищення кваліфікації в КВНЗ "ВАНО", слухачам курсів потрібно зареєструватись на сайті (КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти" - ГОЛОВНА - Підвищення кваліфікації - Реєстрація - Реєстрація на навчання за програмою підвищення кваліфікації (заповнити всі поля, звернути увагу на правильне написання назви школи) - ВІДПРАВИТИ. Слухачі курсів відправляються на підвищення кваліфікації в КВНЗ "ВАНО" з наказом про відрядження.

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів фізичної культури, захисту Вітчизни (дод.15) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

Оновлений рейтинг шкіл

УВАГА!!! Курсова перепідготовка завідувачів, вихователів, музичних керівників закладів дошкільної освіти (дод.14) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" 

Увага! В зв'язку з карантином просимо подати у відділ освіти матеріали на конкурс-захист науково-дослідницьких робіт "Здоров'я через освіту" та захисту науково-дослідницьких проектів "Активний і здоровий спосіб життя-запорука довголіття" до 14 лютого (для визначення переможців на область)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів історії та правознавства (дод.13) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, мистецтва (дод.12) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, вихователів ГПД, вихователів для супроводу дітей (дод.11) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.) 

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів хімії (дод.10) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів німецької мови (дод.9) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка заступників директорів з навчально-виховної роботи (дод.8) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів біології (дод.7) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!!! До відома вчителів фізичної культури: 12 лютого 2020 року на базі НВК с.Фронтівка відбудеться заняття-практикум. Запрошуються: Панчук В.Г. (балабанівка), Пасєка В.П. (смт Оратів), Кучменко О.А. (Чагів), Цимбалюк С.М., керівник районного МО (Човновиця), Прилуцький І.П. (Заруддя), Присяжнюк Ю.П. (Животівка), Вапельник М.О. (Кошлани), Кокотюк Р.Л. (Лопатинка). Відїзд о 9.00 12 лютого 2020 року від будівлі адміністрації.

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів фізики (дод.6) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів основ здоров'я (дод.5) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів математики (дод.4) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! 04 лютого 2020 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Скала відбудеться мотодичне обєднання вчителів основ здоровя. Відїзд від будинку адміністрації о 9.00. Прохання завчасно повідомити про участь, зателефонувавши методисту РМК Дубінецькій М.В. тел 0674215550. Від школи по одному представнику.

ОНОВЛЕНО!!! УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів зарубіжної літератури (дод.3) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30 год.)

УВАГА!!! Курсова перепідготовка вчителів української мови та літератури (дод.2) на 2020 рік в КВНЗ "ВАНО" (30год).

 

ТЕРМІНОВО! Подати інформацію по харчуванню

УВАГА математичний конкурс "Кенгуру"

Отримуємо навчально-методичну літературу на складі відділу освіти відповідно до рознарядки

Увага! Змінився рахунок Оратівської районної організації профспілки працівнкиків освіти і науки - UA 023020760000000260043743591

УВАГА! УВАГА! До відома керівників навчальних закладів та відповідальних осіб по підготовці екобригад - тема виступу: "Країні Юннатії - 95". Про дату проведення заходу буде повідомлено пізніще.

Про ДПА у формі ЗНО  

УВАГА! До відома голів ППО та ПК навчальних закладів району! В розділі "Профспілка" розміщено інформацію про віче, яке відбулось 16 січня 2020 року. Прохання довести до відома спілчан та обговорити дану інформацію.

Про конкурсні випробування учасників обласного етапу "Учитель року - 2020"

Відрядження на конкурс "Учитель року 2020"

Вивчаємо вимоги до проведення державного нагляду (аудиту)

Необхідно подати розклад (можна в електронній формі)

Список переможців олімпіад - перевірте правильність ПІБ, клас, заклад

Оновлений рейтинг

Т Е Р М І Н О В О ! Всім керівникам  ЗДО до 26.12.2019  дані ЗЗСО подані взвітах ЗНЗ-1

Графік проведення рмо

Протоколо олімпіади з хімії 

Протокол олімпіада інформаційні технології

До 18.12. на 12 годину подати звіт в електронному варіанті

ТЕРМІНОВО!

Протокол олімпіада фізика

УВАГА!!!! 18 грудня 2019 року відбудеться нарада голів ППО о 9 год. 30 хв. в залі райдержадміністрації.

Протокол олімпіади з біології

Протокол німецька мова

Шановні учителі української мови, нагадуємо вам про те, що 12 грудня на базі ЗОШ с.Фронтівка відбудеться семінар.Від'їзд від адміністрації о 9 годині.

Завдання з німецької 8 клас

Завдання олімпіади з фізики

Завдання олімпіади з німецької

Завдання олімпіади з біології

Список кращих робіт переможців районного атапу конкурсу "Український сувенір"

Список кращих робіт переможців районного етапу конкурсу "Новорічна композиція"

УВАГА! Велике прохання скинути на електронну пошту відділу освіти супроводжуючі листи для участі в конкурсі "Український сувенір", "Новорічна композиція"! 

Протокол олімпіади з історії

До уваги керівників ЗДО та ЗСО. У період з 02.12.2019 по 25.12.2019р. АРТ-СТУДІЯ "ЕВРІДІКА" буде проводити інтерактивні шоу-програми пізнавально-розважального змісту, за сценарієм: Аліса у країні Знань". Ціна квитка 40 грн; пільговий 20 грн; соціально-незахищена категорія дітей бере участь у заході безкоштовно. Відділ освіти наголошує на тому, щоб захід проводити у позаурочний час.

Протокол олімпіади з української мови

Протокол олімпіади з англійської мови

Завдання районної олімпіади з української мови

Завдання районної олімпіади з історії

Протокол районної олімпіади з географії

УВАГА!!! Директорам закладів освіти району!!!  03 грудня 2019 року  в КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти" відбудуться курси підвищення кваліфікації для директорів закладів загальної середньої освіти (Наказ начальника відділу освіти від 26.11.2019 року №94-к "Щодо направлення на курси підвищення кваліфікації директорів закладів освіти в умовах Нової української школи").

Протокол районної олімпіади з трудового навчання

Завдання районної олімпіади з трудового

Завдання районної олімпіади з географії

Директорам шкіл ТЕРМІНОВО до 27.11.2019 подати інформацію по харчуванню учнів за формою (5 таблиць!)

На олімпіаду з географії для виконання практичної роботи необхідно мати простий олівець, лінійку, транспортир, звичайний калькулятор

УВАГА!!! Директорам закладів освіти району!!!  25 - 26.11.2019 року відбудуться курси підвищення кваліфікації для директорів закладів загальної середньої освіти (очна форма навчання) Нова українська школа. 25 листопада курси будуть проходити на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів Оратівської об'єднаної територіальної громади разом з директорами з Погребищенського району. Проводити навчання будуть лектори з КВНЗ "ВАНО" (керівник групи В.І.Ковальчук). Восьмигодинний робочий день. Явка обов'язкова. Про початок роботи Вам буде перетелефоновано.

26 листопада курси будуть проходити в м.Вінниця КВНЗ "ВАНО".

Протокол олімпіади з астрономії

Міжнародний чемпіонат з розв'язування логічних математичних задач

Матеріали, вказані в листі "Про проведення ІІ етапу олімпіади з трудового навчання", для учениць 10-11 класу залишаються незмінними, а для 8-9 кдасу можна скоротити з 1,5 м до 1 м. Тобто розміри тканини можуть бути: 1м х 0,9м або ж 1 м х 0,7 м. Дівчата 8-9 класів використовувати швейних машинок не будуть.

Керівникам ЗЗСО, вчителям англійської мови

УВАГА!!! Директорам закладів освіти району!  Забрати в відділі освіти телевізори для 1-го класу Нової української школи.

План-графік проведення уроків учасниками конкурсу "Учитель року 2020"

Протокол районного етапу конкурсу ім. П.Яцика

Протокол районної олімпіади з російської мови

Протокол районної олімпіади з математики

Протокол районної олімпіади з правознавства

УВАГА!!! ПОВТОРНО!!! Директорам закладів освіти району (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Новоживотів, с. Якимівка, НВК с.Фронтівка,  ЗОШ І-ІІ ст. с.Животівка, с.Медівка, с.Осична) отримати в В.Паламарчук ігрові набори Six Bricks (Шість цеглинок) для використання в освітньому процесі. При собі мати печатку.

Районна олімпіада з математики:  завдання       відповіді 6,8,9 кл.       відповіді 7,10,11 кл.

Відповідно до листа департаменту освіти олімпіада з інформатики переноситься на 21.12.2019 року.

До 15.11.2019 року подати в електронному варіанті списки учнів 11 класу , які будуть брати участь у стрільбах (можна і дівчат за їхнім бажанням)

УВАГА!!!! До відома вчителів фізичної культури! Прохання повідомити про бажання впроваджувати модуль "Бадмінтон" (для закупівлі матеріальної бази). Дзвінки приймаються до понеділка 11 листопада.

УВАГА! Терміново 09.11.2019 року на складі відділу освіти отримати підручники на 10-11 класи відповідно рознарядки. Видача підручників з 10 до 12 годин і тільки в цей день (завсклад у відпустці).

До уваги директорів закладів освіти району!!! Для першого класу Нової української школи отримайте ігрові набори Six Bricks (Шість цеглинок). Звертатись до В.Паламарчук. При собі мати печатку.

Про місце знаходження дитини 

Графік проведення районних олімпіад

УВАГА! ТЕРМІНОВО!!! В електронному вигляді надати інформацію про наявність в навчальному закладі екологічної стежини (протягом дня 04.11.).

ТЕРМІНОВО! До 17 год. 30.10.2019 року.

Наказ про відрядження (для Чагова)

УВАГА!!! Терміново 29.10.2019 року до 15 години надати кількість учнів першого класу (для розподілу 6 цеглинок). Телефонувати до В.Паламарчук.

УВАГА!!! 30-31 жовтня 2019 року на базі Оратівської об'єднаної територіальної громади пройдуть тренінгові заняття з вчителями початкових класів, які навчають учнів перших класів у 2019-2020 н.р.(резерв) та  вчителі початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020-2021 н.р. (дод.1, 2 наказу відділу освіти Оратівської РДА від 15.05.2019 року №37-к "Про організацію і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи"). Початок роботи о 09,00 год в старшій школі.

ПРОТОКОЛ конкурсу ім. Т. Шевченка

Для організації підвозу учнів на районні олімпіади просимо не затримуватись з подачою звітів та заявок

До уваги вчителів  2-го класу (НУШ)!!! 23.10.2019 року провести в другому класі діагностичний тест (НУШ, 2 клас, пілотування. Українська мова, тест компетентностей N1).

Всі хто потребує підвезення на змагання з бакетболу 3х3 (на 23 жовтня та 25 жовтня) подайте заявку на виділення транспорту протягом дня (21 жовтня).

УВАГА! ЗМІНИ!!!! Змагання з баскетболу 3х3 (юнаки та дівчата 2004 р.н. і мол.) перенесено з  05 листопада на 25 жовтня 2019 р.

УВАГА! Замовлення на курси підвищення кваліфікації на 2020 рік (дод.1)

УВАГА! Замовлення на курси підвищення кваліфікації на 2020 рік (дод.2)

УВАГА! Замовлення на курси підвищення кваліфікації на 2020 рік (дод.3)

ТЕРМІНОВО! ЗОШ сіл Новоживотів, Чагів, Чернявка, Кошлани, Кожанка, Лопатинка, Осична та Оратів подати відомості про щеплення дітей. 

ТЕРМІНОВО! ЗОШ І-ІІІ ступенів сіл Балабанівка, Новоживотів, Скоморошки, Фронтівка, Човновиця подати розроблені заходи на покращення ЗНО в 2020 році та вибір предметів для здачі ДПА у формі ЗНО. 

УВАГА!!! Для вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020-2021 навч. році!!! Не забувайте за курси підвищення кваліфікації, які будуть проходити в КВНЗ "ВАНО" з 07.10.2019 року (очна сесія). Для кожного потоку в різний час. Дивіться нижче графік курсів.

УВАГА!!!!! Графік підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 н.р. (новопризначені вчителі та які з поважних причин не пройшли навчання) - додаток 2 та графік підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020-2021 н.р.- додаток 1. 

Головам ППО та ПК зразки документів по виборах

Для голів ППО та ПК бланки документів по виборах

Індивідуальна програма розвитку для інклюзивного навчання

Графік проведення видів змагань Гімназіади 2019-2020

УВАГА!!! ОНОВЛЕНО!!! Графік проведення  тренінгів НУШ для вчителів англійської мови, які викладають предмет в 3-4 класах Нової української школи

УВАГА!!! План-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти Оратівського району у КВНЗ "ВАНО" в вересні - грудні 2019 року (Додаток 3)

Відповідно до наказу МОН від 12.08.2019 року №931 з 01 жовтня пао 31 жовтня 2019 року проходитиме Всеукраїнський місячник бібліотек під гаслом "Бібліотека НУШ - простір для освітніх можливостей кожного учня". Рекомендації тут

Графік здачі звіту № ЗНЗ-1

Умови проведення конкурсу "Учитель року 2020" та вимоги до реєстрації

Прозвітувати про щорічне оцінювання населення з фізичної підготовленості відповідно до таблиць

Методичні рекомендації до складання освітніх програм та навчальних планів

Рекомендації щодо викладання природничих дисциплін (біологія, географія, хімія, природознавство) та інших  в 2019-2020 році

Програми для 10-11 класів природничих предметів

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО Терміново заповнити і надіслати таблицю  по харчуванню

терію графіки відпусток педагогічних працівників і обслуговуючого персоналу.

Уточнення.  Освітня програма навчального закладу розробляється і затверджується щороку. Разом з тим, освітня програма ІІ ступеня (5-9 класів) не потребує змін. Необхідно поновити освітню програму ІІІ ступеня (зміни в 11 класі) та І ступеня (зміни в 2 класі). Якщо заклад розробляв одну освітню програму, а не окремо по ступенях, в ній необхідно внести зміни, що стосуються 2 і 11 класів.

Держпродспоживслужба

Пам'ятка пришкільного табору

Графік на проходження медичних оглядів працівниками пришкільних таборів

КерівникамЗЗСО. До 30 травня подати попереднє тижневе навантаження (з обовязковим розгядом вибору освітньої програми на педраді, та з ознайомленням під  підпис педпрацівників)

Керівникам ЗЗСО та ЗДО про реєстрацію в соціальних мережах

Постанова кабміну

Індивідуальна програма розвитку для інклюзивного навчання

Перелік документів для закладів освіти, які чекають на перевірку котлів

Перелік документів з охорони праці та обладнання, які повинні бути в котельнях закладів освіти

Про усунення технічної помилки

Програма для учителів Захисту Вітчизни

Подаємо зразок соціального паспорта, який треба подати до 20.вересня

УВАГА!!! Графік підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 навчальному році.

Структура  навчального року

Нормативні документи на 2

Логін: *

Пароль: *