Відділ освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
12 Квітня 2021 р

Дошка оголошень

Про вибір підручників на 8 клас та дозамовлення на 4,8 класи

Нагадуємо, що відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту №183 від 05.03.2021 року необхідно було забезпечити участь учнів в конкурсі ессе "Памятаємо, бережемо, віримо". Просимо проінформувати відділ освіти про участь у конкурсі (конкретно хто, скільки, учитель).

Лист управління освіти і науки департаменту гуманітаної політики облдержадміністрації (просимо сприяти участі учнів у конкурсі)

УВАГА! Звертаєм вашу увагу на зміни щодо курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів. просимо врахувати в роботі.

На платформі ПРОМЕТЕУС відкрито реєстрацію на перший онлайн-курс (безкоштовний) для керівників, вчителів-предметників із циклу "30 кроків до НУШ: навчаємо громадянина". Видається сертифікат на 30 год.

Інформація для тих керівників, хто надав атестаційнійній комісії подання про нагородження, крім поданна про нагородження подається щей довідка-подання. В понеділок 05 квітня останній день прийому.

Шановні колеги! Просимо надати інформіцію про хід проведення атестації в закладі за формою що додається

 Просимо проінформувати про наявність вакансій педагогічних спеціальностей до 19.03.21

.Атестаційні листи заповнювати всім, втому ж числі і тим, хто атестується комісією відділу освіти. Друкуємо з двох сторін.

Зразок атестаційного листа з членами комісії, прохання дотримуватись запису встановленого зразка (список членів за алфавітом)

Директорам ЗЗСО терміново до 05.03.2021 року внести зміни до Єдиного державного реєстру і до 10.03.2021 року виготовити печатки. 

УВАГА! Нагадуємо, що сьогодні (01 березня) до кінця робочого дня приймаються характеристики на працівників, що атестуються комісією відділу освіти, молоді та спорту. Не здали: Балабанівка, Лопатинка, Осична, Кошлани, Мервин, Якимівка, ДНЗ с.Заруддя, ДНЗ с. Животівка.

Надаємо лист МОН "Про навчання вчителів фізичної культури бадмінтону".  Просимо ознайомити учителів фізичної культури. Участь в навчально-практичному семінарі безкоштовна.Надається сертифікат на 6 годин.

Матеріали наради з працівниками держпродспоживслужби

Очні курси до 30.04.будуть проходити в дистанційному режимі Просимо повідомити учителів, які записались на очні курси в період березень-квітень

На складі відділу освіти  можна отримати науково-популярну літературу для 7-9 класів та  методичну літературу по НУШ. (за довідками звертатись до завсклада Антоніна Петрівна 0979840862)

Матеріали по патріотичному виховані

Про проведення вебінару для психологів

З 17 по 19 лютого відбудеться онлайн семінар. Участь безкоштовна. Учасники отримають сертифікат підвищення кваліфікації

Навчання медсестер

Участь у вебінарах

УВАГА!!! До відома керівників ДНЗ, НВК (дошкільні підрозділи), філій! Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти за 2020 рік". Лист департаменту освіти (додаток на 19 арк.). Для опрацювання, врахування в роботі та звітування (до 28 лютого 2021 року).

СЕРТИФІКАЦІЯ

Методичні настанови щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти (HACCP)

Розпочинаєм підготовку. В січні 2021 року відбудеться відбірковий етап  конкурсу солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія - 2021" на рівні селищної територіальної громади.

Затверджено Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти

Наказ МОН України "Про затвердження методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти"

COVID- 19 нас не зупинить

Завдання П.Яцика ІІ етап

УВАГА!! Терміново! Для відома керівників закладів дошкільної освіти та НВК і філії, таблиці. Очікуємо інформацію до 14.12. 

Для відома голів ППО та ПК. Будь ласка заповність першу та другу сторінки статзвіту за 2020 рік та надішліть на електронну адресу відділу освіти до 24 грудня 2020 року 

Конкурс малюнка "Охорона праці очима дітей"

УВАГА!!!! Для відома і використання вроботі керівникам ДНЗ постанова "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у звязку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)"

Матеріали для інформаційних стендів щодо проведення ЗНО/ДПА у 2021 році

Опрацьовуємо "Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)"

ІНСТРУКЦІЯ до звіту ЗНЗ-1

Опрацьовуємо порядок переведення учнів в закладі освіти

Опрацьовуєм положення про зарахування , відрахування та перевід учнівзі змінами. Вносим зміни на сайти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *