Відділ освіти Оратівської райдержадміністрації
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
25 Січня 2020 р

Дошка оголошень

Отримуємо навчально-методичну літературу на складі відділу освіти відповідно до рознарядки

Увага! Змінився рахунок Оратівської районної організації профспілки працівнкиків освіти і науки - UA 023020760000000260043743591

УВАГА! УВАГА! До відома керівників навчальних закладів та відповідальних осіб по підготовці екобригад - тема виступу: "95 років юннатівському руху". Про дату проведення заходу буде повідомлено пізніще.

Про ДПА у формі ЗНО  

УВАГА! До відома голів ППО та ПК навчальних закладів району! В розділі "Профспілка" розміщено інформацію про віче, яке відбулось 16 січня 2020 року. Прохання довести до відома спілчан та обговорити дану інформацію.

Про конкурсні випробування учасників обласного етапу "Учитель року - 2020"

Відрядження на конкурс "Учитель року 2020"

Вивчаємо вимоги до проведення державного нагляду (аудиту)

Необхідно подати розклад (можна в електронній формі)

Список переможців олімпіад - перевірте правильність ПІБ, клас, заклад

Оновлений рейтинг

Т Е Р М І Н О В О ! Всім керівникам  ЗДО до 26.12.2019  дані ЗЗСО подані взвітах ЗНЗ-1

Графік проведення рмо

Протоколо олімпіади з хімії 

Протокол олімпіада інформаційні технології

До 18.12. на 12 годину подати звіт в електронному варіанті

ТЕРМІНОВО!

Протокол олімпіада фізика

УВАГА!!!! 18 грудня 2019 року відбудеться нарада голів ППО о 9 год. 30 хв. в залі райдержадміністрації.

Протокол олімпіади з біології

Протокол німецька мова

Шановні учителі української мови, нагадуємо вам про те, що 12 грудня на базі ЗОШ с.Фронтівка відбудеться семінар.Від'їзд від адміністрації о 9 годині.

Завдання з німецької 8 клас

Завдання олімпіади з фізики

Завдання олімпіади з німецької

Завдання олімпіади з біології

Список кращих робіт переможців районного атапу конкурсу "Український сувенір"

Список кращих робіт переможців районного етапу конкурсу "Новорічна композиція"

УВАГА! Велике прохання скинути на електронну пошту відділу освіти супроводжуючі листи для участі в конкурсі "Український сувенір", "Новорічна композиція"! 

Протокол олімпіади з історії

До уваги керівників ЗДО та ЗСО. У період з 02.12.2019 по 25.12.2019р. АРТ-СТУДІЯ "ЕВРІДІКА" буде проводити інтерактивні шоу-програми пізнавально-розважального змісту, за сценарієм: Аліса у країні Знань". Ціна квитка 40 грн; пільговий 20 грн; соціально-незахищена категорія дітей бере участь у заході безкоштовно. Відділ освіти наголошує на тому, щоб захід проводити у позаурочний час.

Протокол олімпіади з української мови

Протокол олімпіади з англійської мови

Завдання районної олімпіади з української мови

Завдання районної олімпіади з історії

Протокол районної олімпіади з географії

УВАГА!!! Директорам закладів освіти району!!!  03 грудня 2019 року  в КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти" відбудуться курси підвищення кваліфікації для директорів закладів загальної середньої освіти (Наказ начальника відділу освіти від 26.11.2019 року №94-к "Щодо направлення на курси підвищення кваліфікації директорів закладів освіти в умовах Нової української школи").

Протокол районної олімпіади з трудового навчання

Завдання районної олімпіади з трудового

Завдання районної олімпіади з географії

Директорам шкіл ТЕРМІНОВО до 27.11.2019 подати інформацію по харчуванню учнів за формою (5 таблиць!)

На олімпіаду з географії для виконання практичної роботи необхідно мати простий олівець, лінійку, транспортир, звичайний калькулятор

УВАГА!!! Директорам закладів освіти району!!!  25 - 26.11.2019 року відбудуться курси підвищення кваліфікації для директорів закладів загальної середньої освіти (очна форма навчання) Нова українська школа. 25 листопада курси будуть проходити на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів Оратівської об'єднаної територіальної громади разом з директорами з Погребищенського району. Проводити навчання будуть лектори з КВНЗ "ВАНО" (керівник групи В.І.Ковальчук). Восьмигодинний робочий день. Явка обов'язкова. Про початок роботи Вам буде перетелефоновано.

26 листопада курси будуть проходити в м.Вінниця КВНЗ "ВАНО".

Протокол олімпіади з астрономії

Міжнародний чемпіонат з розв'язування логічних математичних задач

Матеріали, вказані в листі "Про проведення ІІ етапу олімпіади з трудового навчання", для учениць 10-11 класу залишаються незмінними, а для 8-9 кдасу можна скоротити з 1,5 м до 1 м. Тобто розміри тканини можуть бути: 1м х 0,9м або ж 1 м х 0,7 м. Дівчата 8-9 класів використовувати швейних машинок не будуть.

Керівникам ЗЗСО, вчителям англійської мови

УВАГА!!! Директорам закладів освіти району!  Забрати в відділі освіти телевізори для 1-го класу Нової української школи.

План-графік проведення уроків учасниками конкурсу "Учитель року 2020"

Протокол районного етапу конкурсу ім. П.Яцика

Протокол районної олімпіади з російської мови

Протокол районної олімпіади з математики

Протокол районної олімпіади з правознавства

УВАГА!!! ПОВТОРНО!!! Директорам закладів освіти району (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Новоживотів, с. Якимівка, НВК с.Фронтівка,  ЗОШ І-ІІ ст. с.Животівка, с.Медівка, с.Осична) отримати в В.Паламарчук ігрові набори Six Bricks (Шість цеглинок) для використання в освітньому процесі. При собі мати печатку.

Районна олімпіада з математики:  завдання       відповіді 6,8,9 кл.       відповіді 7,10,11 кл.

Відповідно до листа департаменту освіти олімпіада з інформатики переноситься на 21.12.2019 року.

До 15.11.2019 року подати в електронному варіанті списки учнів 11 класу , які будуть брати участь у стрільбах (можна і дівчат за їхнім бажанням)

УВАГА!!!! До відома вчителів фізичної культури! Прохання повідомити про бажання впроваджувати модуль "Бадмінтон" (для закупівлі матеріальної бази). Дзвінки приймаються до понеділка 11 листопада.

УВАГА! Терміново 09.11.2019 року на складі відділу освіти отримати підручники на 10-11 класи відповідно рознарядки. Видача підручників з 10 до 12 годин і тільки в цей день (завсклад у відпустці).

До уваги директорів закладів освіти району!!! Для першого класу Нової української школи отримайте ігрові набори Six Bricks (Шість цеглинок). Звертатись до В.Паламарчук. При собі мати печатку.

Про місце знаходження дитини 

Графік проведення районних олімпіад

УВАГА! ТЕРМІНОВО!!! В електронному вигляді надати інформацію про наявність в навчальному закладі екологічної стежини (протягом дня 04.11.).

ТЕРМІНОВО! До 17 год. 30.10.2019 року.

Наказ про відрядження (для Чагова)

УВАГА!!! Терміново 29.10.2019 року до 15 години надати кількість учнів першого класу (для розподілу 6 цеглинок). Телефонувати до В.Паламарчук.

УВАГА!!! 30-31 жовтня 2019 року на базі Оратівської об'єднаної територіальної громади пройдуть тренінгові заняття з вчителями початкових класів, які навчають учнів перших класів у 2019-2020 н.р.(резерв) та  вчителі початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020-2021 н.р. (дод.1, 2 наказу відділу освіти Оратівської РДА від 15.05.2019 року №37-к "Про організацію і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи"). Початок роботи о 09,00 год в старшій школі.

ПРОТОКОЛ конкурсу ім. Т. Шевченка

Для організації підвозу учнів на районні олімпіади просимо не затримуватись з подачою звітів та заявок

До уваги вчителів  2-го класу (НУШ)!!! 23.10.2019 року провести в другому класі діагностичний тест (НУШ, 2 клас, пілотування. Українська мова, тест компетентностей N1).

Всі хто потребує підвезення на змагання з бакетболу 3х3 (на 23 жовтня та 25 жовтня) подайте заявку на виділення транспорту протягом дня (21 жовтня).

УВАГА! ЗМІНИ!!!! Змагання з баскетболу 3х3 (юнаки та дівчата 2004 р.н. і мол.) перенесено з  05 листопада на 25 жовтня 2019 р.

УВАГА! Замовлення на курси підвищення кваліфікації на 2020 рік (дод.1)

УВАГА! Замовлення на курси підвищення кваліфікації на 2020 рік (дод.2)

УВАГА! Замовлення на курси підвищення кваліфікації на 2020 рік (дод.3)

ТЕРМІНОВО! ЗОШ сіл Новоживотів, Чагів, Чернявка, Кошлани, Кожанка, Лопатинка, Осична та Оратів подати відомості про щеплення дітей. 

ТЕРМІНОВО! ЗОШ І-ІІІ ступенів сіл Балабанівка, Новоживотів, Скоморошки, Фронтівка, Човновиця подати розроблені заходи на покращення ЗНО в 2020 році та вибір предметів для здачі ДПА у формі ЗНО. 

УВАГА!!! Для вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020-2021 навч. році!!! Не забувайте за курси підвищення кваліфікації, які будуть проходити в КВНЗ "ВАНО" з 07.10.2019 року (очна сесія). Для кожного потоку в різний час. Дивіться нижче графік курсів.

УВАГА!!!!! Графік підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 н.р. (новопризначені вчителі та які з поважних причин не пройшли навчання) - додаток 2 та графік підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020-2021 н.р.- додаток 1. 

Головам ППО та ПК зразки документів по виборах

Для голів ППО та ПК бланки документів по виборах

Індивідуальна програма розвитку для інклюзивного навчання

Графік проведення видів змагань Гімназіади 2019-2020

УВАГА!!! ОНОВЛЕНО!!! Графік проведення  тренінгів НУШ для вчителів англійської мови, які викладають предмет в 3-4 класах Нової української школи

УВАГА!!! План-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти Оратівського району у КВНЗ "ВАНО" в вересні - грудні 2019 року (Додаток 3)

Відповідно до наказу МОН від 12.08.2019 року №931 з 01 жовтня пао 31 жовтня 2019 року проходитиме Всеукраїнський місячник бібліотек під гаслом "Бібліотека НУШ - простір для освітніх можливостей кожного учня". Рекомендації тут

Графік здачі звіту № ЗНЗ-1

Умови проведення конкурсу "Учитель року 2020" та вимоги до реєстрації

Прозвітувати про щорічне оцінювання населення з фізичної підготовленості відповідно до таблиць

Методичні рекомендації до складання освітніх програм та навчальних планів

Рекомендації щодо викладання природничих дисциплін (біологія, географія, хімія, природознавство) та інших  в 2019-2020 році

Програми для 10-11 класів природничих предметів

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО Терміново заповнити і надіслати таблицю  по харчуванню

терію графіки відпусток педагогічних працівників і обслуговуючого персоналу.

Уточнення.  Освітня програма навчального закладу розробляється і затверджується щороку. Разом з тим, освітня програма ІІ ступеня (5-9 класів) не потребує змін. Необхідно поновити освітню програму ІІІ ступеня (зміни в 11 класі) та І ступеня (зміни в 2 класі). Якщо заклад розробляв одну освітню програму, а не окремо по ступенях, в ній необхідно внести зміни, що стосуються 2 і 11 класів.

Держпродспоживслужба

Пам'ятка пришкільного табору

Графік на проходження медичних оглядів працівниками пришкільних таборів

КерівникамЗЗСО. До 30 травня подати попереднє тижневе навантаження (з обовязковим розгядом вибору освітньої програми на педраді, та з ознайомленням під  підпис педпрацівників)

Керівникам ЗЗСО та ЗДО про реєстрацію в соціальних мережах

Постанова кабміну

Індивідуальна програма розвитку для інклюзивного навчання

Перелік документів для закладів освіти, які чекають на перевірку котлів

Перелік документів з охорони праці та обладнання, які повинні бути в котельнях закладів освіти

Про усунення технічної помилки

Програма для учителів Захисту Вітчизни

Подаємо зразок соціального паспорта, який треба подати до 20.вересня

УВАГА!!! Графік підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 навчальному році.

Структура  навчального року

Нормативні документи на 2

Логін: *

Пароль: *