Відділ освіти Оратівської райдержадміністрації
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
20 Травня 2019 р

Дошка оголошень

Держпродспоживслужба

Пам'ятка пришкільного табору

Графік на проходження медичних оглядів працівниками пришкільних таборів

НАГАДУВАННЯ! Сьогодні до 15 год дня подати подання на підвіз учнів 22 травня на свято "Обдарована молодь". Наявна інфрмація зі Скали та Чагова.

КерівникамЗЗСО. До 30 травня подати попереднє тижневе навантаження (з обовязковим розгядом вибору освітньої програми на педраді, та з ознайомленням під  підпис педпрацівників)

Керівникам ЗЗСО     терміново  подати в відділ освіти  подання на підвіз 22 травня учасників районного свята "Обдарована молодь"

Керівникам ЗЗСО. 22 травня о 9год 30 хв. в приміщенні районного Будинку культури відбудеться свято "Обдарована молодь Оратівщини". Просим Вас забезпечити явку учнів Вашої школи за списком

Шановні керівники! 16 травня відбудеться свято вишиванки.Просимо вас провести у закладах освіти флешмоб "Народжений у вишиванці".Фото флешмобу надіслати на електронну  пошту відділу освіти 16 травня. 

Керівникам ЗЗСО та ЗДО про реєстрацію в соціальних мережах

Замовлення шкільної документації

УВАГА! Оновився рейтинг роботи ЗЗСО (станом на 07.05)

Керівнику НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст." с. Фронтівка для оформлення заявки

25 квітня відбудеться вебінар по питанню зарахування учнів до школи (електронна реєстрація)

Орієнтовні вимоги до проведення ДПА учнів у системі загальної середньої освіти у 2018-2019 н.р.

Увага ТЕРМІНОВО подати інформацію про забезпечення комп'ютерами та наявність доступу до Інтернету (Таблиця 1Таблиця 2) У таблиці  «Інформація про забезпечення закладів загальної середньої-освіти  комп'ютерним обладнанням» вказувати кількість обладнання придбаного  в межах року окремою стрічкою. Наприлад: якщо у закладі наявні комп’ютери 2010, 2015, 2018 років, то даний заклад прописуємо у трьох стрічках без об’єднання комірок, вказуючи кількість комп’ютерів придбаних по кожному році окремо. У колонці «рік придбання» зазначаємо тільки цифри.

Увага! 23 квітня на базі ЗОШ с.Медівка відбудеться методичне обєднання вчителів фізичної культури. Відїзд о 9 год. від будинку адміністрації. З сообою привезти звіт про проведення фестивалю ранкової зарядки "Рух заради здоровя". Явка обовязкова.

Районні змагання з легкої атлетики відбудуться 19.04.2019 року.  Районні змагання "Старти надій" переносяться з 23.04.2019 року на 07.05.2019 року.

До відома керівників закладів освіти та вчителів фізичної культури! 23 квітня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с.Медівка відбудеться м/о вчителів фізкультури на тему: "Шляхи підвищення ефективності навчально-виховного процесу в сучасній школі". Виступи: "Методичні рекомендації щодо проведення підготовчої частини уроку" - Ружіцький Ю.А. (Скоморошки), Богачук А.В. (Фронтівка); "Методичні рекомендації щодо проведення основної частини уроку" - Бевзюк О.Д. (Кожанка), Панчук В.Г. (Балабанівка); "Рекомендації щодо проведення заключної частини уроку" - Вапельник М.О. (Кошлани), Яцюк С.П. (Чернявка). Також бути готовим до виступів вчителям що атестувались (підготувати презентацію роботи за звітний період з використанням фото-, чи відео матеріалів) - Прилуцький І.П., Півець О.М. (Заруддя), Цимбалюк С.М. (Човновиця).

УВАГА!!! 15 квітня терміново передати інформацію по моніторингу НУШ та фото НУШ !!!!!!!!  І розділ "Комплекс заходів з підвищення кваліфікації..." заповнюється також. В рядку 3+ описуєте позитивне в вашому першому класі, 2- -негативне в вашому 1-му класі.

До уваги директорів закладів освіти Оратівського району!!! Терміново!!! З 15 квітня в районі буде проведено моніторинг з вивчення стану реалізації основних положень Нової української школи, нового Державного стандарту початкової освіти в перших класах закладів загальної середньої освіти. Велике прохання до всіх директорів закладів освіти району, заповнити в переліку питань ІІ розділ "Заклади загальної середньої освіти" та ІІІ розділ  "Робота вчителя першого класу". 12 або 15 квітня (крайній термін) привести чи передати в відділ освіти (В.П.Паламарчук) з підписом директора та печаткою закладу. Та разом передати на електронних носіях фото 1-го класу (освітнє середовище, учнів, оргтехніка).

P.S ! В розділі ІІІ є питання:3+. 2- (3 - позитивне в НУШ, 2 - негативне в НУШ). 

До НВК І-ІІІ ст. с. Фронтівка положення ДЮП

Директорам шкіл отримати у відділі освіти скриньки для збору коштів в рвмках акції "Серце до серця"

09 квітня 2019 року відбудеться районний фестиваль ДЮП. Протягом дня подайте подання щодо підвезення дітей на даний конкурс (на електронну пошту).

ТЕРМІНОВО! До 03.04.2019 року подати заявку на участь команди у змаганнях "Олімпійське лелеченя", з метою планування підвозу дітей Положення про проведення  Регламент проведення

Попередні результати олімпіади з української мови 3-4 кл

Станом на 26 березня 2019 року не подали інформацію про проведену роботу по благоустрою: ЗОШ с.Балабанівка, ЗОШ с.Новоживотів, НВК с.Фронтівка, ЗОШ с.Чернявка, ЗОШ с.Якимівка, ЗОШ с.Животівка, НВК с.Лопатинка, ЗОШ с.Осична, НВК с.Оратів. Жодної інформації не надійшло з Великоростівської філії ЗОШ с.Чагів. Питання на контролі. Дякую за роботу.

УВАГА!!! Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників в квітні - серпні 2019 року (Додаток 2).

Попередні результати олімпіади з математики 3-4 кл.

ТЕРМІНОВО! Керівникам ЗОЩ І-ІІІ ст. зробити замовлення підручників вибірково-обовязкових предметів для 10-11 класів відповідно до листа та таблиці що додається

До уваги директорів закладів освіти та завідувачів закладів дошкільної освіти Оратівського району!!!!!!  22 або 25 березня обов'язково з печаткою приїхати в відділ освіти Оратівської РДА та поставити підпис, печать і отримати мобілізаційне завдання (До Паламарчук В.П.).

Увага! До відома керівників закладів освіти та вчителів фізичної культури! В рубриці "Листи" розміщено положення про проведення фестивалю ранкової зарядки та рухових активностей "Рух заради здоровя". Про проведення заходу надати інформацію відділу освіти до 20 квітня 2019 року,  за вказаною формою з додаванням фото та висвітленням інформації на сайті закладу. Питання на котролі!!!!!!

До відома голів ППО та ПК! Оздоровлення на базі відпочинку "Альтаїр" смт Коблево. Вартість путівки 1400 грн. (60% вартості за рахунок обласної та районної організації, 40% - 560 грн. сплачує член профспілки). Графік заїздів додається. Заявки приймаються до 15 квітня 2019 року.

В звязку з виробничою необхідністю (нарада директорів) РМО вчителів інформатики та захисту Вітчизни з 28.03.2019 року перенесено на 27.03.2019 року на 11 годину. ГРАФІК оновлений

Розпочато замовленя підручників для 6 та 11 класів. Яких підручників в замовленні немає - залишаються чинними підручники попередніх років.

Типові правила гри "Джура". Вчителям захисту Вітчизни опрацювати з подальшим обговоренням на РМО 28.03.2019

УВАГА!!! До відома директорів закладів освіти Оратівського району! Семінар-заняття для директорів закладів освіти Оратівського району для роботи в умовах Нової української школи (19.03.2019 року), який планувалось провести на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Оратів Оратівської селищної ОТГ, відмінено.

До відома керівників навчальних закладів та голів профкомітетів! 26 березня районною організацією профспілки заплановано обстеження даної категорії членів профспілки в обласному ендокренологічному центрі. Бажаючі пройти обстеження звертайтесь до голови районної організації в телефонному режимі. 

УВАГА! Сьогодні на протязі дня повідомте про участь в конкурсі екобригад, надавши відповідні документи. Всі хто потребують підвозу надішліть подання.

Про відбір підручників для 6,10 класів

Про проведення шкільного фестивалю ДЮП

За результатами відбіркового районного етапу всеукраїнського конкурсу "Юний дослідник" для представлення району на обласному етапі відібрано дві дослідницьких роботи Філіпченко Ангеліни учениці 5 класу НВК с.Кожанка та Бездітної Майї учениці 5 класу ЗОШ с.Скала. Вітаємо переможців!!! Про підсумки проведення районного етапу конкурсу можна буде дізнатись в підсумковому наказі.

УВАГА! УВАГА! Завершується термін подачі робіт експериментально-дослідницького конкурсу "Юний дослідник", роботи приймаються сьогодні до кінця робочого дня. Роботи, які будуть подані 25 лютого і пізніще не будуть розглядатись. На даний час наявні 4 роботи.

УВАГА! Не подали станом на 18.02 інформацію про проведення благоустрою керівників навчальних закладів ЗОШ І-ІІ ст. с.Осична, НВК с.Мервин. 

 

УВАГА!!!!! 12 березня відбудеться районний конкурс екологічних бригад "Земля - наш спільний дім". Тема заходу" "Моя мала Батьківщина". Заявку на участь подати до 07 березня 2019 року.

УВАГА! Вибір підручників для 2 класу Інструктивно-методичні матеріали

УВАГА!!!!!!! Захист дослідницьких робіт районного конкурсу "Юний дослідник" відбудеться 01 березня 2019 року. Роботи, для проведення відбіркового туру, подати до 22 лютого 2019 року. Наказ про проведення даного конкурсу розміщений в розділі "Накази".

УВАГА!!!!! Станом на 12.02.2019 року не подали інформацію по благоустрою (лист начальника відділу освіти від 06.02.2019 року №75) ЗОШ І-ІІІ ст. с.Новоживотів, с.Чернявка, ЗОШ І-ІІ ст. с.Животівка, НВК с.Кошлани. Робимо висновки щодо виконавської дисципліни.!!!!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії: Поночовний Віктор, учень 11 класу НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст" с. Фронтівка (ІІ місце), Калабернюк Інну, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Новоживотів (ІІІ місце).

УВАГА! Інформація про благоустрій в 2019 році Див.розділ "Листи". Звітування щовівторка упродовж лютого-квітня!!!!!!!

ТЕРМІНОВО! 7.02 та 8.02 з 10 години до 13 години отримати підручники на складі відділу освіти відповідно до РОЗНАРЯДКИ

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури Олофінську Інну, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів, Завиднюк Н.І., учителя ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів (ІІІ місце) та  з правознавства Назарук Ірину, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів, Печенюк Т.В., учителя ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів (ІІ місце).

Про проведення обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу

ТЕРМІНОВО! До 08.02.2019 року подати до відділу інструкцію з діловодства закладу освіти.

Для належної підготовки та якісного (відповідно до вимог) оформлення матеріалів з виду «Добре діло» обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») подаємо для ознайомлення і використання роботи-переможці обласного етапу Гри 2018 року

ВІТАЄМО переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови Шіпілюк Любов, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Якимівка, Петриченко Тетяну Петрівну, учителя української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст с. Якимівка (ІІІ місце)

Для ЗОШ І-ІІІ ст.с. Чагів та смт Оратів про підгготовку до обласної оліипівади з трудового навчання

Про проведення обласного конкурсу "Зелена естафета"

Про проведення конкурсу "День зустрічі птахів - 2019"

Листи Департаменту освіти і науки щодо Дня безпечного Інтернету

До уваги працівників дошкільних, позашкільних закладів, методичних установ лист ЦК профспілки працівників освіти щодо підвищення заробітньої плати з січня 2019 року (див. даний лист в розділі "Профспілка")

На прохання педагогічних працівників надаємо тематику конкурсу "Юний дослідник" для підготовки до проведення районного етапу.

НАГАДУВАННЯ! В звіті про проведену природоохоронну роботу в 2018 році конкретизувати участь в районних та обласних заходах (кількість учасників, назва заходу, зайняті призові місця, вчителі, які приймали участь або підготували учасників заходів), інформація потрібна для поглибленого аналізу.

Керівникам ЗО протягом тижня передати розклади занять на ІІ семестр

Міністр освіти рекомендує всім керівникам ЗО та вчителям опрацювати книгу "Школа 21 століття"

УВАГА! Подати до 15 січня 2019 року інформацію про проведенну природоохоронну роботу в навчальному зкладі та участь в заходах різних рівнів протягом року. Інформацію надіслати на електронну адресу відділу освіти. 

Постанова кабміну

Увага! До відома голів первинних профспілкових організацій інформація про оздоровлення спілчан в 2019 році. Прохання довести інформацію до членів первинних організацій.

Увага! До 10 січня 2019 року подати інформацію про заклади освіти, яким у 2019 році виповнюється ювілейна дата (вказати ювілейну дату, рік, місяць, повну адресу закладу) та надіслати елетронною поштою у відділ освіти.

УВАГА!!! Курси підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів освіти Оратівського району в січні-березні 2019 року (Додаток 1). 

Результати олімпіади з російської мови

Завдання олімпіади з права

Результати олімпіади з історії

Результати олімпіади з математики

Завдання олімпіади з історії

На складі відділу освіти можна отримати ( з понеділка) підручники для 1,5,10 класів. При формуванні звіту на ІСУО необхідно врахувати дані підручники (див. рознарядку)

УВАГА! 19 грудня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Скоморошки буде проведено інтегрований семінар для вчителів основ здоровя. Відїзд від будинку адмістрації смт Оратів о 9 год.15 хв. Бути готовим до виступу: Загородній В.П. ЗОШ с.Балабанівка, Бевзюк О.Д. НВК с.Кожанка "Позаурочна робота вчителя як важливий та дієвий засіб формування здорового способу життя учнівської молоді", Миколенко В.М. ЗОШ с.Якимівка, Гаманюк Н.Я. ЗОШ с.Човновиця, Вишталюк О.П. ЗОШ с.Животівка "Впровадження різних видів контролю знань, умінь та навичок на уроках основ здоровя", Лавренюк М.Л. ЗОШ с.Чагів, Михайлюк А.П. с.Скала, Дука Ю.М. ЗОШ с.Новоживотів "Використання інтерактивних форм роботи під час вивчення предмету".

Протокол олімпіади з інформаційних технологій

Графік РМО на січень 2019. Виступи отримати в РМК (поновлений_)

Для Човновиці

До відома керівників ЗНЗhttp://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/74ec6662cc0ed9384a8d1e5cae218781.doc

До 12 грудня  сформувати на ІСУО звіт про отримання підручників 1,5,10 класи. Інстукціє додається

Увага! 18 грудня 2018 року о 9 год.30 хв. в залі засідань адміністрації відбудеться розширене засідання президії ради та  нарада голів первинних профспілкових організацій та профкомів. Володіти інформацією про кількісний склад працівників, привезти з собою ємкості для отримання цукерок. Явка обовязкова!

Результати олімпіади з географії

Завдання районної олімпіади з біології

Завдання районної олімпіади з географії

Завдання олімпіади з біології  для Павловської Ю.Г. (ЗОШ І-ІІ ст. с. Животівка), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чернявка

УВАГА! 12 грудня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Балабанівка відбудеться семінар вчителів фізичної культури, від кожного навчального закладу по одному представнику. Відїзд від будинку адміністрації о 9.15. Керівникам навчальних закладів обовязково донести питання вчителям, які виступатимуть: Прилуцький І.П. (с.Заруддя), Бердій П.В. (с.Осична) " Про національну стратегію рухової активності в Україні на період до 2025 року" (здоровязбережувальна компетенція) заходи, які впроваджуються в навчальному закладі, Дука М.І. (с.Новоживотів) "Навчаємо граючи (міжпредметні звязки) модуль "Баскетбол", Цимбалюк С.М. (с.Човновиця) "Модуль "Бадмінтон", рекомендації щодо вивчення, методика навчання гри, практичне відпрацювання", Богачук А.В.(с.Фронтівка) " Активний відпочинок - запорука здорового способу життя", Харчук І.П. (с.Якимівка), Вапельник М.О. (с.Кошлани) - "Виховна робота на уроках фізичної культури, засоби зацікавлення до здорового способу життя".

Всі виступи підготувати належним чином та оформити згідно вимог!

 

Особливості ЗНО-2019 року (інформаційна робота)

УВАГА!!! Курси підвищення кваліфікації і підготовки керівників закладів освіти до роботи на засадах Нової української школи відбудуться 07.12-08.12.2018, 27.12.2018 року в КВНЗ "ВАНО", початок роботи о 10,00. Наказ знаходиться в папці "НАКАЗИ".

Всім закладам освіти району внести відомості в ВРЦОЯО до 14 грудня.

6 грудня відбудеться засідання РМО вчителів біології

Результати районної олімпіади з трудового навчання

30 листопада о 9 годині на базі ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів відбудеться семінар працівників психологічної служби по впровадженню програми попередження торгівлі людьми "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція"

Індивідуальна програма розвитку для інклюзивного навчання

Результати районної олімпіади з астрономії

Результати районної олімпіади з хімії

Допоможіть врятувати

Шановні керівники закладів освіти!  27 листопада 2018 року на базі ЗОШ І-ІІ ступенів с.Медівка відбудеться семінар вчителів української мови та літератури. Просимо довести до відома вчителів.Від'їзд на семінар о 9 годині від райдержадміністрації.                        

Керівникам ЗОШ с. Кошлани, кожанка, Осична необхідно подати паперові замовлення підручників (інформатика) 5 клас

Проводимо передплату педагогічної преси

ЗОШ І-ІІІ ступенів до 20.11.2018 року заповнити звіт № 1-ЗСО в Курс школа і подати роздрукований варіант в відділ освіти.

Результати районної олімпіади з фізики

Результати районної олімпіади з біології

Завдання районної олімпіади з фізики

Завдання районної олімпіади з біології

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.05.2012 № 552 «Про затвердження Положення про міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», Листа Міністерства освіти і науки України від 20.06.2018р. №22.1/10 – 2045 «Про проведення міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2018 – 2019н.р. Всеукраїнський етап конкурсу буде проведено для учнів 2 – 6 класів – 7 грудня 2018 року.

    Заявки на участь надсилаються до 15 листопада 2018р.

Звертаємо увагу на те, що проводиться on -  line реєстрація заявок на сайті центрального оргкомітету міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» в Україні.  Платіжки також подаються на центральний оргкомітет до м. Львів.

Благочинні пожертви у розмірі 18 грн з учасника надсилаються на адресу, яка вказана у платіжці.

Додаткова інформація про умови проведення конкурсу «Кенгуру» висвітлено на сайті www.kangaroo.com.ua

Обласний координатор конкурсу Кривошея Ігор Михайлович. Телефон для довідок  (0432) 61-37-95, 050 9 566 566

 

До уваги вчителів трудового навчання. Надаємо умови для участі в ІІ етапі олімпіади з трудового навчання

Керівникам ЗОШ смт Оратів, Човновиця, Якимівка, Заруддя, Животівка, Кошлани, с. Осична та Медівка. При напрвлені учнів на районні олімпіади необхідно врахувати що в районних олімпіадах не беруть участь учні: 5 класу з математики  (Човновиця), 6 класу з української мови (смт Оратів, с. Животівка, с. Човновиця, с. Осична), 7 класу з біології (с. Заруддя), 7 класу з геогрфії (с. Якимівка), 7 класу з історії (с. Заруддя), 8 класу з російської мови (с.Животівка, с. Кошлани, с. Медівка, смт Оратів).

Перелік документів для закладів освіти, які чекають на перевірку котлів

УВАГА!!!     ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ!!! Курси підвищення кваліфікації для вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів 2019 -2020 навчального року для роботи в умовах Нової української школи, відбудуться 30 жовтня 2018 року о 9год. 30хв. в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів Оратівської селищної ОТГ (Перше засідання). Про інші засідання буде повідомлено на першому занятті.

Нагадування! З метою формування графіку підвозу учнів на районні олімпіади до 1 листопада подати звіти про проведення та заявки на участь в ІІ етапі олімпіад на паперових носіях. Крім цього необхідно обовязково подати заявки через систему my.olimp

УВАГА!!! Звіт 83-рвк про чисельність та склад педагогічних працівників в департаменті не прийнятий. Заклади освіти району (за винятком НВК с.Кожанка, Оратівський НВК) не заповнили І розділ 18 колонку "Загальна кількість ставок, одиниць" (згідно штатного розпису). Та передивіться, будь ласка, в звіті кількість жінок (Не відповідає І розділ 2 колонка 02,03 рядок з ІІ розділом 23 колонки - всі рядки). Терміново 24.10. 2018 року до 17.00 години внести зміни та перетелефонувати!!! Надіюсь на співпрацю та порозуміння.

о 23.10.2018  потрібно зробити замовлення на підручники відпоавідно до інструктивно-методичного листа що надається і подати документи (аксель в електронному варіанті та ворд в паперовому) в відділ освіти

УВАГА! ТЕРМІНОВО! Сьогодні (19.10.2018) до кінця дня передати інформаційні картки учасників всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019". 

Не всі керівники ЗО подали розклади занять.  Термін подачі завершився 15.09.

Увага! Графік здачі звіту про чисельність і склад педагогічних працівників ЗНЗ (форма 83-рвк): 18.10.2018 року - ЗОШ І-ІІІ ст. с.Балабанівка, с.Новоживотів, с. Скоморошки, с.Фронтівка, с.Чагів, с.Чернявка, с.Човновиця, с.Якимівка; 19.10.2018 року - ЗОШ І-ІІ ст. с.Заруддя, с.Животівка, с.Кошлани, с.Кожанка, с.Лопатинка, с.Медівка, с.Осична, С.Скала, Оратівський НВК, Мервинський НВК.

Отрумуйте підручники для 1 класу (буквар, математика, я досліджую світ) та на 10 класи

До 15.10.2018р. подати заявку на участь баскетбольної команди (Юнаки) в Спартакіаді серед учнів та заявку на виділення шкільного автобусу (за потребою, попередньо узгодивши з начальником відділу освіти).

Керівникам шкіл! Проконтролюйте  чи зареєструвались Ваші учителі географії, основ здоровя, Захисту Вітчизни на конкурс учитель року.........

Моніторинг по торгівлі людьми (для Чагова та Оратова)

До 09.10.2018р. подати заявку на участь волейбольної команди (Юнаки) в Спартакіаді серед учнів та заявку на виділення шкільного автобусу (за потребою, попередньо узгодивши з начальником відділу освіти).

Нагадування!  15 жовтня завершується реєстрація для участі в конкурсі "Учитель року". Ждем подання інформаційних карток

Підсумковий протокол  конкурсу ім. Т.Шевченка  

  УВАГА!!! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

                Відділ освіти Оратівської РДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Якимівка з 01.10. по 20.10 2018 року.. Для участі в конкурсі заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, автобіографія, копія документа що посвідчує особу та підтверджує громадянставо України, копію документа про освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), копію трудової книжки, мотиваційний лист, довідку про відсутність судимості. Порядок та умови проведення конкурсу зазначені в наказі начальника відділу освіти

УВАГА!!! Графік курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників в жовтні - грудні 2018 року (Додаток 4).

Перелік документів з охорони праці та обладнання, які повинні бути в котельнях закладів освіти

До 27.09.2018р. подати заявку на участь волейбольної команди (Дівчата) в Спартакіаді серед учнів та заявку на виділення шкільного автобусу (за потребою, попередньо узгодивши з начальником відділу освіти)

ВІТАЄМО!!! Печенюк Тетяну Василівну, учителя правознавства ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів, з перемогою в обласному конкурсі "Творча скарбничка" (ІІІ місце)

Відповідно до умов конкурсу "Учитель року" (див. лист МОН нижче) розпочалась реєстрація вчителів на конкурс. Керівникам всіх закладів освіти району просимо сприяти реєстрації всіх вчителів, відповідно до номінацій.

Про усунення технічної помилки

Терміново подайте інформацію по харчуванню.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відділ освіти надсилає для ознайомлення та відповідного реагування лист МОН України  від 31.08.2018 року №1/9-524 

На цьому тижні завершується  подача документів на посаду директора ЗОШ с. Якимівка. (Перелік див. нижче)

Оголошення про набір в МАН

Протягом тижня отримайте на складі підручники 5, 10 класи

УВАГА! Голови первинних профспілкових організацій та комітетів! Подайте згідно вимог подання на нагородження членів організації до Дня працівників освіти! Терміново! (вказуйте паспортні дані та інд. код).

До 20.09. зробити подання на оплату кабінетів та МК

До 19.09.2018р. подати заявку на участь футбольної команди (Юнаки) в Спартакіаді серед учнів та заявку на виділення шкільного автобусу (за потребою, попередньо узгодивши з начальником відділу освіти)

Про благодійну допомогуhttp://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/c89153f850e2b358ca83611e907c5100.doc

Графік здачі звіту ЗНЗ-1

Програма для учителів Захисту Вітчизни

ТЕРМІНОВО! До 11.09. подати дані про ЗНО по формі що додається

11.09.2018 на базі ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів відбудеться засідання РМО вчителів Захисту Вітчизни. Початок о 9 год 30 хв.

12.09.2018 року в залі райдержадміністрації відбудеться нарада заступників директорів по навчально-виховній роботі. Початок о 9 год.30 хв.

2018- 2019 навчальний рік - рік французької мови. МОН України просить долучитися до виконання запланованих заходів. Просимо внести відповідні заходи до планів роботи закладів освіти.

УВАГА!!! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

Відділ освіти Оратівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Якимівка. Для участі в конкурсі подаються такі документи: заява про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, автобіографія, копія докумета, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копію документа проо вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), копію трудової книжки, що підтверджуують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років, довідку про ідсутність судимості, мотиваційний лист, складений у довільній формі Порядок проведення конкурсу, перелік питань для перевірки знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, умови та прийом документів від претендентів зазначені в наказі начальника відділу освіти Оратівської РДА від 03.09.2018 N95http://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/663e2cecea563c2541293ef9e311ee67.doc 

Подаємо зразок соціального паспорта, який треба подати до 20.вересня

Про статистичну звітністьhttp://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/b3b3b7164fcba8bd3e3ad41161ba10b0.rar

Терміново! Передайте посвідчення постійних кочегарів у відділ освіти! 

Здача звіту ЗНЗ-1 переноситься, графік буде на сайті.  

При замовлені підручників на 5,10 класи школи обовязково заходять в програму і проти кожного підручника проставляють нулі. Це необхідно зрообити до 06.09.

Керівникам навчальних закладів у програмному забезпеченні "КУРС: Школа"  та порталі "ІСУО" перевірити актуальну версію програмного забезпечення за посиланням http://ekyrs.org/ua/downloads/

ТЕРМІНОВО до 06.09. замовляємо підручники на 5 клас, 10 клас.

УВАГА!!! Терміново до 05 вересня 2018 року надати в відділ освіти розклад уроків для 1-го класу! 

В звязку з затвердженням штатних розписів на сесії районної ради необхідно до 10.09. затвердити навчальні плани та навантаження вчителів

УВАГА!!! Графік підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 навчальному році.

Структура  навчального року

Зареєструйтесь на кнкурс за посиланням та отримайте грант

До 03.09.2018 року подати списки кочегарів з приміткою навчання чи перепідготовка

ТЕРМІНОВО! До 30.08.2018 року заповнити дані таблиці.

методоб'єднання працівників психологічної служби перенесено на 30.08.18

28.08.2018 о 9.30 на базі ЗОШ І-ІІІ ст смт Оратів (кабінет психолога) відбудеться методичне об'єднання працівників психологічної служби.

Методичні рекомендації до складання освітніх програм та навчальних планів

Нормативні документи на 2018-2019 н.р.

Внесено зміни до графіка районних МО. Перенесено  МО вчителів зарубіжної та історії

http://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/920753b8630e26c0cdfe21f2b5d66344.docТерміново  надати інформацію про готовність 1 класів

Перелік ддидактичного матеріалу, замовленого на НУШ відділом освіти

УВАГА!!! План-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників Оратівського району липень-серпень 2018 року (Додаток 3).

Методичні рекомендації про порядок замовлення,видачі та обліку документів про освіту державного зразка

Замовлення шкільної документаці

Логін: *

Пароль: *