Відділ освіти Оратівської райдержадміністрації
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
17 Липня 2019 р

Дошка оголошень

 

УВАГА!!!!!!!! Зайдіть на сайт УЦОЯО і ознайомтеся з результатами зовнішнього незалежного оцінювання.http://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/e4b7a2e8ba09336ccf34743b1f3e618e.doc

УВАГА!!! До відома керівників закладів освіти  району!!! На складі відділу освіти Оратівської РДА забрати меблі для 1-го класу НУШ згідно розподілу. Звертатись до Омельянчука Василя Петровича з 08.00 до 12.00 години (0677060212).  Розподіл меблів  по НУШ (продовження)

 

УВАГА! До відома голів профспілкових організацій та комітетів! 26 червня 2019 року о 10 год. в залі засідань райдержадміністрації відбудеться нарада голів первинних організацій.Явка обовязкова!!!!!

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО Терміново заповнити і надіслати таблицю  по харчуванню

КЕРІВНИКАМ ЗЗСО. При заповненні нижще запропонованих анкет наголошуємо, що в школах відсутні "фонди класу", "фонди школи". Зверніть на це увагу.

ТЕРМІНОВО до 20.06. заповнити ї здати в відділ освіти на паперових носіях  анкети. Анкети друкувати в форматі А5. Кожна школа анкетуваням охоплює 10% відсотків батьків, чиї діти навчаються в ЗНЗ та ДНЗ. АНКЕТИ ТУТ

Терміново заповнити і надіслати таблицю!!!!!!!!!!

Про створення Освітнього центру "Донбас - Україна" 

Шановні директори! Нагадуємо вам, що у вас на контролі є лист №223 від 10.05.2019 року "Про відзначення Дня Європи". Вчасно подали інформацію керівники ЗОШ с. Лопатинка, с. Оратів, с. Човновиця, с. Чернявка, с. Скала, с. Медівка. Інші школи проігнорували розпорядження голови облдержадміністрації.

Шановні директори! Нагадуємо вам про те, що у вас на контролі є лист №79 від 11.02.2019 року "Щодо профілактики кримінальних правопорушень серед неповнолітніх"(таблиця).Просимо надати інформацію до 15 червня.

УВАГА!!!!! 10.06. останній день прийому матеріалів на конкурс "Джерело". Подали інформацію Кожанка, Кошлани, Чернявка, Новоживотів (інформація), але не кокурсні матеріали. А решта??????? 

 

ТЕРМІНОВО! Директори ЗОШ сіл Балабанівка, Новоживотів, Скоморошки, Чагів, Животівка, Кошлани, Лопатинка, Медівка та Осична подайте інформацію про дітей, які відпочивають в пришкільному таборі, згідно додатку до наказу начальника від 15.05.2019 № 60.   

Увага директорам шкіл !!! в додатках до свідоцтв про базову та загальну середню освіту печатку ставити не потрібно, лише підпис

УВАГА!!!!! Графік підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 н.р. (новопризначені вчителі та які з поважних причин не пройшли навчання) - додаток 2 та графік підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020-2021 н.р.- додаток 1. 

ТЕРМІНОВО. Керівникам ЗЗСО подати у централізовану бухгалтерію графіки відпусток педагогічних працівників і обслуговуючого персоналу.

Уточнення.  Освітня програма навчального закладу розробляється і затверджується щороку. Разом з тим, освітня програма ІІ ступеня (5-9 класів) не потребує змін. Необхідно поновити освітню програму ІІІ ступеня (зміни в 11 класі) та І ступеня (зміни в 2 класі). Якщо заклад розробляв одну освітню програму, а не окремо по ступенях, в ній необхідно внести зміни, що стосуються 2 і 11 класів.

Держпродспоживслужба

Пам'ятка пришкільного табору

Графік на проходження медичних оглядів працівниками пришкільних таборів

КерівникамЗЗСО. До 30 травня подати попереднє тижневе навантаження (з обовязковим розгядом вибору освітньої програми на педраді, та з ознайомленням під  підпис педпрацівників)

Керівникам ЗЗСО та ЗДО про реєстрацію в соціальних мережах

Замовлення шкільної документації

Орієнтовні вимоги до проведення ДПА учнів у системі загальної середньої освіти у 2018-2019 н.р.

Увага ТЕРМІНОВО подати інформацію про забезпечення комп'ютерами та наявність доступу до Інтернету (Таблиця 1Таблиця 2) У таблиці  «Інформація про забезпечення закладів загальної середньої-освіти  комп'ютерним обладнанням» вказувати кількість обладнання придбаного  в межах року окремою стрічкою. Наприлад: якщо у закладі наявні комп’ютери 2010, 2015, 2018 років, то даний заклад прописуємо у трьох стрічках без об’єднання комірок, вказуючи кількість комп’ютерів придбаних по кожному році окремо. У колонці «рік придбання» зазначаємо тільки цифри.

Увага! 23 квітня на базі ЗОШ с.Медівка відбудеться методичне обєднання вчителів фізичної культури. Відїзд о 9 год. від будинку адміністрації. З сообою привезти звіт про проведення фестивалю ранкової зарядки "Рух заради здоровя". Явка обовязкова.

УВАГА!!! Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників в квітні - серпні 2019 року (Додаток 2).

Попередні результати олімпіади з математики 3-4 кл.

До відома голів ППО та ПК! Оздоровлення на базі відпочинку "Альтаїр" смт Коблево. Вартість путівки 1400 грн. (60% вартості за рахунок обласної та районної організації, 40% - 560 грн. сплачує член профспілки). Графік заїздів додається. Заявки приймаються до 15 квітня 2019 

До уваги працівників дошкільних, позашкільних закладів, методичних установ лист ЦК профспілки працівників освіти щодо підвищення заробітньої плати з січня 2019 року (див. даний лист в розділі "Профспілка")

Постанова кабміну

Увага! До відома голів первинних профспілкових організацій інформація про оздоровлення спілчан в 2019 році. Прохання довести інформацію до членів первинних організацій.

Особливості ЗНО-2019 року (інформаційна робота)

Індивідуальна програма розвитку для інклюзивного навчання

Перелік документів для закладів освіти, які чекають на перевірку котлів

 

  УВАГА!!! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

                Відділ освіти Оратівської РДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Якимівка з 01.10. по 20.10 2018 року.. Для участі в конкурсі заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, автобіографія, копія документа що посвідчує особу та підтверджує громадянставо України, копію документа про освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), копію трудової книжки, мотиваційний лист, довідку про відсутність судимості. Порядок та умови проведення конкурсу зазначені в наказі начальника відділу освіти

Перелік документів з охорони праці та обладнання, які повинні бути в котельнях закладів освіти

Про усунення технічної помилки

Програма для учителів Захисту Вітчизни

2018- 2019 навчальний рік - рік французької мови. МОН України просить долучитися до виконання запланованих заходів. Просимо внести відповідні заходи до планів роботи закладів освіти.

УВАГА!!! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

Відділ освіти Оратівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Якимівка. Для участі в конкурсі подаються такі документи: заява про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, автобіографія, копія докумета, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копію документа проо вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), копію трудової книжки, що підтверджуують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років, довідку про ідсутність судимості, мотиваційний лист, складений у довільній формі Порядок проведення конкурсу, перелік питань для перевірки знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, умови та прийом документів від претендентів зазначені в наказі начальника відділу освіти Оратівської РДА від 03.09.2018 N95http://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/663e2cecea563c2541293ef9e311ee67.doc 

Подаємо зразок соціального паспорта, який треба подати до 20.вересня

УВАГА!!! Графік підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 навчальному році.

Структура  навчального року

Методичні рекомендації до складання освітніх програм та навчальних планів

Нормативні документи на 2

Логін: *

Пароль: *