Відділ освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
03 Грудня 2021 р

Дошка оголошень

Курси

Керівники ЗОШ І-ІІІ ступенів заповнюйте звіт 1-ЗСО в КУРС "ШКОЛА"

Керівникам! На складі відділу освіти можна отримати дидактичний матеріал для НУШ (крім Кожанки, Медівки)

У зв’язку з наближенням різдвяних та новорічних свят, просимо долучитися до участі у гуманітарній акції зі збору продуктів харчування для військовослужбовців. 

Просимо зателефонувати (Дубінецькій М.В. 0674215550) та повідомити про кількість учасників олімпіади з української мови (субота) та історії (неділя).

Завдання олімпіади з географії

Завдання олімпіади з інформатики

Завдання олімпіади з астрономії

КОЛЕГИ, УВАГА!!!! Терміново надайте дані про переможців ІІ етапу конкурсу ім. Т. Шевченка про (Калабернюк Інна Новоживотів, Міщенко Тетяна Оратів, Пушкар Божена Оратів,  Олофінська Людмила Оратів, Антонець Софія Животівка, Войтенко Ліана Скала, Вичева Ангеліна Животівка) а САМЕ: повна назва закладу освіти, повністю ПІП учня, електронна адреса учня, клас, повністю ПІП вчителя, номер телефону вчителя, електронна адреса вчителя.

Ці дані надішліть на ел. пошту відділу освіти (можна сьогодні, максимум - понеділок вранці).

Курси

У В А Г А !   В розділі "Листи"  ролзміщено повідомлення про курси для вчителів шкіл нашої територіальної громади, що викладають в 5- 11 класах. Просимо забезпечити участь у курсах всіх вчителів ЗЗСО з 29.11 по 3,12. 2021 року.

НАГАДУВАННЯ!!! Зателефонуйте сьогодні зранку та повідомте про кількість учасників в олімпіаді з географії (неділя). 

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2022 році 

ТЕРМІНОВО до 25.11. Про спецкурси для вчителів початкових класів

На курси директорів (всіх)  Оратівської ОТГ (30.11-3.12) реєстрація необхідна

Завдання ІІ етап англ.мова

Завдання ІІ етапу конкурсу ім. Т.Шевченка

Олімпіадні завдання ІІ етапу трудове навчання

Про курси для 5 класів

На лист відділу освіти, молоді і спорту від 05.03.№182 2021 року немає інформацій (до 15.11.). Якщо ніхто нічого не планував і не проводив всерівно потрібно вчасно про це інформувати.

УВАГА!! Прохання надіслати звіт про участь в природоохоронних конкурсах та акціях за період з вересня по грудень 2021 року, крім Скали та Кожанки (інформація наявна).

Керівникам ЗДО та ЗЗСО! В звязку з підвищенням зарплати вчителям, вихователям необхідно приїхати в ц/бухгалтерію для подання тарифікаційних списків.

ТЕРМІНОВО! Подати вибір учнями предметів на ЗНО у 2022 році (крім ЗОШ с. Якимівка), а ЗОШ с. Балабанівка подати ще й заплановані заходи щодо покращення результатів ЗНО. 

ТЕРМІНОВО! Поновлення інформації щодо вакцинації.

Завдання ІІ етапу з математики     Розв'язки математика

Завдання ІІ етапу з правознавства

З 15 по 21 листопада проходитиме ІІ етап тижня з безпеки дорожнього руху. Матеріали до єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому"

Рекомендоване Примірне чотиритижневе сезонне меню рекомендоване для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6 (7) років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на осінній період

У В А Г А !   Департамент освіти змінив графік проведення  ІІ етапу олімпіад. Зміни в наказі (див. розділ накази)

УВАГА!! З метою поширення інформації про найважливіші події в галузі освіти області просимо здійснити підписку на офіційні сторінки у соцмережі FB "Департамент гуманітарної політики Вінницької ОДА" та "Олександр Мельник" лист з посиланням на підписку надсилаємо.

Про підготовку до ІІ етапу олімпіади з трудового навчання (Лист КВЗО "ВАБО")

Поновлено результати рейтингу закладів

До відома керівників закладів дошкільної освіти!!! Прохання опрацювати інструкцію щодо заповнення нової форми звітності №85-к "Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти".

УВАГА!!! Змагання з шахів відбудуться 09 листопада в приміщення будинку ДЮСШ. Початок 0 9.00. Повідомили про участь: Скала, Оратів, Новоживотів, Чагів, Балабанівка, Якимівка, Лопатинка. 

ТЕРМІНОВО!!! Зателефонувати і повідомити про участь в змаганнях з шахів (Дубінецькій М.В.).

Як відсторонити не вакцинованого працівника (наказ, повідомлення, порядок дій)

УВАГА!!! НАГАДУВАННЯ!!! 03 листопада  на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Новоживотів відбудуться змагання з тенісу серед дівчат та юнаків. Відїзд з Оратова від будинку адміністрації о 9.00. Керівникам підготувати необхідний пакет документів, зателефонувати про участь, не забувайте про дотримання протиепідеміолоічних заходів (наявність маски обовязкова для всіх). Повідомили про участь: Чагів, Балабанівка, Оратів, Лопатинка, Фронтівка.

 Увага! У відділі освіти, молоді та спорту можна забрати посвідчення постійних кочегарів

Курси для вчителів 5-х класів

Технологічні картки для шкіл

Керівникам ЗЗСО до 02.11.2021 року заповнити анкету за посиланням, зазначеним в листі управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області

Продовжується реєстрація на конкурс "Учитель року". Завершується 31 жовтня. Умови конкурсу

Радіодиктант

До відома відповідальних працівників за участь в природоохоронних заходах Лист про план заходів в ІV кварталі

УВАГА! Керівникам ЗЗСО ТЕРМІНОВО надати інформацію про котельні за формою до 27.10.2021

Реєстрацію на курси НУШ 5 клас продовжено. Хто зареєструвався на 23.10 і відсутній в списках просять переєструватися на іншу дату. Інформація в листі

Про тиждень української мови

Посилання на курси для вчителів 5 класів На жовтень вже набрані групи

Заповнені Анкети для випускників 9 та 11 класів повертаємо із супровідним листом до 28.10.2021 року.

ТЕРМІНОВО!  Вчителям, які будуть навчати учнів 5 класів в 2022-2023 н.р. повинні зареєструватись на сайті КЗВО ВАБО з 15.00 21.10.2021 до 15.00 22.10.2021   Розяснення в листі     Після виконання реєстрації  обовязковор повідомити відділ освіти (Триконенко). Кожен учитель реєструється один раз за однією галузю (за своїм основним предметом), незалежно скільки викладає предметів. Пілотники з Оратова не реєструються. Вчителі іноземної мови не реєструються. Навчання 18 годин в суботу та неділю(4 пари) та по 1 годині на наступному тижні з 18.00 по 19.00. Всьго 30 годин

Інтернет олімпіада з географії

Для всіх керівників ЗЗСО!!! 21.10.2021 року  о 14 годині буде проводитись вебінар "Особливості подання форми 83-РВК у 2021-2022 н.р." за посиланням https://youtu.be/ZHKNT2sHB1E  (на каналі "КУРС: Освіта в YouTube).    22.10.2021 року о 10 годині буде проводитись додатковий вебінар "Особливості подання форми 83-РВК у 2021-2022 н.р." за посиланням https://youtu.be/_zLeg3HoS9c (на каналі КУРС: Освіта в YouTube).

Всім ЗЗСО можна отримати в відділі освіти принтери на НУШ

ВЧИТЕЛЯМ німецької мови (5-6 мкласи). Просимо зареєструватись для участі в одноденному онлайн-семінарі за посиланням у листі

До відома голів профкомів та профорганізацій, велике прохання зателефонувати голові районної організації Дубінецькій М.В. та повідомити про кількість подарунків, які необхідно замовити для членів організації та передати відповідні документи (списки). Якомога швидше!!!

УВАГА ТЕРМІНОВО! Отримайте анкети для випускників 9 та 11 класу.

УВАГА!!! Відсутня інформація про працівників, які підлягають атестації в 2021-22 н.р. з Балабанівки, Новоживотова, Чернявки, Скоморошок, Кошланів, Осични, с. Оратова. 

Інтернет олімпіада

Завтра (12 жовтня) відбудуться змагання з волейболу, окрім Чагова немає даних про кількість команд, прохання зателефонувати та повідомити про участь, надіслати подання на підвіз. Очікую інформацію до 11.00.

ЗНОВУ про 83-РВК. Школи , які сформували звіт раніше, чим запрацювала автоматизована система ПАК "АІКОМ" , можуть звіт не переробляти при умові, що буде проведена  верифікація даних по закладу освіти.

Для керівиків ЗДО та НВК таблиці 1,2 по дитячому населенню

Мовознавець

 ВСІМ! ВСІМ керівникам ЗЗСО.  НАДАЄМО ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО НОВОГО ПІДХОДУ ДО ФОРМУВАННЯ ЗВІТУ 83-РВК.    В звязку з введенням нового підходу, дату подачі звіту перенесено ще на 10 днів. В процесі створення звіту відбудеться верифікація даних по закладу освіти (хто не зробив в влітку то зробить зараз). Хто подав уже звіт, робить його знову обовязково в автоматизованому комплексі освітнього менеджменту ( ПАК "АІКОМ") за новим підходом. Детальний покроковий алгоритм подання звіту дивіться в відеотрансляції. 

З метою складання плану проведення супервізії подайте розклади уроків (хто ще не подав) та перелік труднощів, недоліків: в провадженні НУШ; реалізації освітніх програм і навчальних планів; організації освітнього середовища; самоосвіти і вдосконалення; впровадження сучасних методик і технологій навчання, використання ІКТ і цифрових технологій; побудови демократичної моделі управління закладом тощо

До кінця тижня  звіт РВК-83 повинен бути завантажений на портал ІСУО

В середу (06 жовтня) заплановано проведення змагань з волейболу серед дівчат, прохання завчасно повідомити про участь. 

Прохання до вчителів біології прийняти участь в опитуванні, заповнену анкету відправити на ел. адресу відділу освіти до 08 жовтня (до кінця тижня).

Про курси

ТЕРМІНОВО! Подайте будь-ласка, в телефонному режимі, результати проведення акції "Серце до серця" (097-749-05-35) 

Керівникам закладів освіти. Терміново подати накази на виплату винагороди педпрацівникам.(винагорода виплачується в розмірі посадового окладу і пропорційно до відпрацьоіваного часу за рік)

ТЕРМІНОВО ЗАПОВНИТИ ФОРМУ!

ТЕРМІНОВО до 29.09.2021 року!  Для ЗОШ с.Балабанівка, с. Чернявка, с.Якимівка та смт Оратів Додаток 1,   Додатак 2.  

Увага!!! Завтра 28 вересня 2021 року, відповідно до плану проведення, відбудуться змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 2005 року та мол. Повідомили про участь Оратів, Лопатинка, Фронтівка, Балабанівка.

Прохання написати подання на виділення шкільного автобуса.

Просимо взяти участь в опитуванні за посиланням

Вже потрібно здавати списки вчителів та працівників школи

З 27 вересня розпочинається Конкурс "Моє Поділля". Матеріали на участь у Конкурсі надсилати до 1 листопада 2021 року на електронну адресу Обласного центру туризму та екскурсій: metodvoctke@gmail.com

Відбудеться вебінар "Підготовка до участі у обласному етапі краєзнавчої експедиції "Моя Батьківщина Україна". Запрошуємо взяти участь у заході за посиланням

Про підвищення кваліфікації вчителів німецької мови, які викладатимуть у 2022-2023 роках. Вчителям необхідно заєреструватись за посиланням, яке вказане в листі

УВАГА!!!! В четвер 23 вересня відбудуться змагання з баскетболу 3х3. Крім Лопатинки ніхто більше не заявив про участь. Чекаю повідомлення!!!!

Просимо долучитися до всесвітнього Дня прибирання!!!

Керівникам ЗЗСО до 22.09.2021 року подати інформацію про забезпечення інформаційними технологіями за формою

УВАГА!!! ЗМІНИ в наказі про проведення Гімназіади, в частині 3 "Склад суддівської колегії" внесено зміни: футбол - суддя Ружіцький Ю.А. (Скоморошки) здійснюватиме суддівство на волейболі, натомість Панчук В.Г. (Балабанівка) судитиме футбол. Прошу донести інформацію до відома вчителів закладів освіти.

Ще не подали інформацію про розподіл учнів по групах за станом здоровя: Новоживотів, Чагів, Чернявка, Заруддя, Животівка, Кошлани, Лопатинка, смт Оратів

УВАГА!!! Нагадуємо, що 17 вересня (пятниця) відбудуться змагання з футболу (юнаки). Повідомили: ЗОШ с. Чагів, с. Новоживотів, с. Балабанівка, с. Фронтівка, с. Лопатинка, смт Оратів. Це всі?????

Будь ласка, керівники, напишіть подання на імя начальника про виділення шкільного автобуса для перевезення учнів та скиньте на ел. пошту відділу освіти.

УВАГА! Керівникам ЗЗСО ТЕРМІНОВО заповнити таблиці по харчуванню до 16.09.2021

Трьохстороння угода

Увага! В розділі "Листи" розміщено інформацію щодо щоквартального звітуванню про охоплення дітей з сімей учасників АТО/ООС. Прошу всіх керівників (хто ще не надіслав) проінформувати про кількість таких дітей.

Про вибори голови учнівського самоврядування     До 15 вересня  подати інфолрмацію

Інструкція для ЗЗСО щодо подання статистичної звітності 2021-2022 н.р.

ТЕРМІНОВО! Про вчителів на підвищення кваліфікації

Курси для асистентів Дата проведення курсів  буде повідомлено додатково. Курси проходитимуть всі асистенти, незалежно від того чи були вони в 2021 році на курсах.

Вебінар

Щодо національної онлай-платформи з цифрової грамотності

Про збір коштів надіслати інформацію у відділ освіти, молоді та спорту до 30 вересня 2021 року

Про проведення 16-ої Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця"

УВАГА!!! Терміново подайте інформацію згідно таблиці (додається), щодо забезпечення психологічного супровіду та соціально-педагогічного патронажу дітей/учнів закладів дошкільної та ЗСО, батьки яких брали/беруть участь в проведенні АТО/ООС, надсилати на ел. адресу відділу

Курси Громадянська освіта

Керівникам закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів преглягнути результати ЗНО в пресональному електронному кабінеті Центру оцінювання якості освіти та обов'язково обговорити на засіданні педагогічної ради. Окрему увагу звернути на результати ЗНО з математики.

Навчальний вебінар про ведення електронних щоденників відбудеться 03.09.2021 року об 11.00 год.

Графік здачі звіту ЗНЗ-1         

 КЕРІВНИКАМ ЗЗСО. При затвердженні навчальних планів необхідно провести звірку військовозобовязаних. Хто не здав копії військових квитків та інших документів, довести при затверджені навчального плану. Перед приїздом в відділ освіти уточнити дані з Триконенко В.Н. Наголошуємо що всі чоловіки до 60 років є військовозобовязаними.

Оратівський краєзнавчий музей формує виставку про історію освіти (щось подібне як у КВНЗ ВАНО) і просить по можливості надати матеріали (шкільне приладдя 60-70 років минулого століття, підручники, шкільні дзвоники, учительські нагороди, значки, вимпели, відзнаки тощо). Якщо є якісь експонати звяжіться з Триконенком В.Н.

Кожний день до 09.30 інформувати

Курси для вчителів трудового навчання

УВАГА! Керівникам закладів освіти до 01.09.2021 року скласти меню на осінній період, подати на погодження до Оратівського управління Держпродспоживслужби та здійснити замовлення продуктів. Відповідно до постанови КМУ від 18 серпня 2021 року № 871 до 1 січня 2022 року можуть застосовуватись норми харчування, затверджені постановою КМУ від 22 листопада 2004 року № 1591.

Керівникам ЗЗСО отримати підручники для 4-го та 8-го класів.

Т Е М І Н О В О!!!  На 26.08.2021 року подати інформацію за таблицею

Вебінар по верифікації індивідуальних даних педагогічниїх працівників ЗЗСО

Нагадування: до 17 серпня чекаємо інформації на лист відділу освіти №333 від 05.05.2021 року

Терміново до 13.08.2021 року в "Курс школа" ввести дані про педагогічних працівників 

Терміново! Керівникам ЗДО та ЗЗСО до 09.08.2021 року надати інформацію за формою

Отримуйте підручники для 4 класу. Обовязково прозвітувати про отримання на ІСУО до 12 серпня

Курси для вчителів 1 класу

Наскладі вдділу освіти необхідно забрати вогнегасники

Графік проходження медогляду працівників ЗЗСО

УВАГА!!!! У серпні - вересні 2021 року, в рамках підготовки новопризначених вчителів англійської мови до викладання предмету в 1-2 та 3-4 класах НУШ, планується на базі КЗ ВАБО проведення фахових тренінгів. 

Просимо надіслати на електронну адресу відділу освіти, молоді та спорту Оратівської селищної територіальної громади до 20 липня 2021 року списки новопризначених вчителів (якщо такі є).

 Про курси

В системі ІСУО  відсутній облік підручників для початкової школи (окрім Якимівки). Якщо відсутній клас облік проводиться теж.

Тематичні курси

ТЕРМІНОВО! Керівникам ЗЗСО та ЗДО. До пятниці  18.06.2021 року з метою взяття на облік військовозобовязаних подати у відділ освіти  копії військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобовязаного, посвідчення про приписку до призовної дільниці працівників закладів освіти.  (Детальніше в Постанові Кабміну від 7.12.2016 року №921 "Про затвердження порядку організації та ведення військового обліку призовників та військовозобовязаних"). Всі працівники до 60 років, які мають військові квитки або тимчасові посвідчення є ВІЙСЬКОВОЗОБОВЯЗАНІ. 

НАГАДУВАННЯ! ТЕРМІНОВО! Сьогодні до кінця робочого дня подати звіт про проведення фестивалю "Рух заради здоров’я" (за формою), термін контролю якого закінчився 01.06.2021 року. Обов’язково додати 5-10 фото та відеоматеріали.

Список закладів освіти, які не виконали контролю подам Барановському Ф.Ф. 04.06.2021 року зранку.

НАГАДУВАННЯ!!! Сьогодні 02 червня вебінар для працівників психологічної служби закладів освіти. Лист з посиланням повторно скидаю. Реєстрація для участі обовязкова!

Підсумки звітів Роїв (молодша група)

ТЕРМІНОВО! До 15.00 год. 31.05.2021 кинути списки дітей на "День захисту" на електронну адресу vszorativ@ukr.net

УВАГА!!! До відома працівників психологічної служби закладів освіти - участь в проведенні методичного вебінару 02 червня 2021 року за посиланням ( лист навчально-методичного центру психологічної служби). Участь обовязкова!!!

Списки дітей на 01.06.2021 рік додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4. 

Подання звіту про забезпеченість підручниками

УВАГА! Керівники ЗЗСО врахуйте що при виставленні річної оцінки з Захисту України необхідно врахувати вимоги програми

УВАГА! Просимо до 14.05.2021 року подати заявку на замовлення шкільної документації. Замовлення шкільної документації

До уваги керівників: ЗОШ смт Оратів, НВК с.Кожанка, ЗОШ с.Якимівка та ЗОШ с.Скала прошу надіслати свої матеріали, для проведення семінару, в пятницю вранці, а о 15.00 плануємо он-лайн зустріч. Виступаючим бути готовими до виступу та презентації згідно плану проведення (який вам надісланий). 

Он-лайн нарада для керівників загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів: meet.google.com/nbb-nzqa-nca Початок о 10.00

Керівникам закладів освіти. Результати лабораторних досліджень води можна отримати у відділі освіти, молоді та спорту. 

Увага! Звітні матеріали для працівників психологічної служби за посиланням. Всім працівникам, без виключення, надати звітні матеріали до 17 год. 30 квітня поточного року. Питання звітності на контролі відділу. Керівники та працівники психологічної служби несуть персональну відповідальність.

Нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти

УВАГА!!! До відома працівників психологічної служби: 23 квітня 2021 року о 10 год.  в актовому залі Оратівської селищної ради відбудеться нарада практичних психологів та соціальних педагогів (підготовка аналітичної довідки щодо діяльності працівників психологічної служби за 2020-2021 н.р.). Явка обовязкова.

20 квітня о 10 годині Департамент освіти проводить оперативну нараду з питань організації діяльності органів учнівського самоврядування. Бажаючі керівники та вчителі-куратори даного питання можуть взяти участь в онлайн-нараді за посиланням посилання на Google Meet: https://meet.google.com/mhz-kkyc-rey

Про надання термінової інформації про вибори до органів учнівського самоврядування

Про вибір підручників на 8 клас та дозамовлення на 4,8 класи

Нагадуємо, що відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту №183 від 05.03.2021 року необхідно було забезпечити участь учнів в конкурсі ессе "Памятаємо, бережемо, віримо". Просимо проінформувати відділ освіти про участь у конкурсі (конкретно хто, скільки, учитель).

Лист управління освіти і науки департаменту гуманітаної політики облдержадміністрації (просимо сприяти участі учнів у конкурсі)

УВАГА! Звертаєм вашу увагу на зміни щодо курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів. просимо врахувати в роботі.

На платформі ПРОМЕТЕУС відкрито реєстрацію на перший онлайн-курс (безкоштовний) для керівників, вчителів-предметників із циклу "30 кроків до НУШ: навчаємо громадянина". Видається сертифікат на 30 год.

Інформація для тих керівників, хто надав атестаційнійній комісії подання про нагородження, крім поданна про нагородження подається щей довідка-подання. В понеділок 05 квітня останній день прийому.

Шановні колеги! Просимо надати інформіцію про хід проведення атестації в закладі за формою що додається

 Просимо проінформувати про наявність вакансій педагогічних спеціальностей до 19.03.21

.Атестаційні листи заповнювати всім, втому ж числі і тим, хто атестується комісією відділу освіти. Друкуємо з двох сторін.

Зразок атестаційного листа з членами комісії, прохання дотримуватись запису встановленого зразка (список членів за алфавітом)

Директорам ЗЗСО терміново до 05.03.2021 року внести зміни до Єдиного державного реєстру і до 10.03.2021 року виготовити печатки. 

УВАГА! Нагадуємо, що сьогодні (01 березня) до кінця робочого дня приймаються характеристики на працівників, що атестуються комісією відділу освіти, молоді та спорту. Не здали: Балабанівка, Лопатинка, Осична, Кошлани, Мервин, Якимівка, ДНЗ с.Заруддя, ДНЗ с. Животівка.

Надаємо лист МОН "Про навчання вчителів фізичної культури бадмінтону".  Просимо ознайомити учителів фізичної культури. Участь в навчально-практичному семінарі безкоштовна.Надається сертифікат на 6 годин.

Матеріали наради з працівниками держпродспоживслужби

Очні курси до 30.04.будуть проходити в дистанційному режимі Просимо повідомити учителів, які записались на очні курси в період березень-квітень

На складі відділу освіти  можна отримати науково-популярну літературу для 7-9 класів та  методичну літературу по НУШ. (за довідками звертатись до завсклада Антоніна Петрівна 0979840862)

Матеріали по патріотичному виховані

Про проведення вебінару для психологів

З 17 по 19 лютого відбудеться онлайн семінар. Участь безкоштовна. Учасники отримають сертифікат підвищення кваліфікації

Навчання медсестер

Участь у вебінарах

УВАГА!!! До відома керівників ДНЗ, НВК (дошкільні підрозділи), філій! Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти за 2020 рік". Лист департаменту освіти (додаток на 19 арк.). Для опрацювання, врахування в роботі та звітування (до 28 лютого 2021 року).

СЕРТИФІКАЦІЯ

Методичні настанови щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти (HACCP)

Розпочинаєм підготовку. В січні 2021 року відбудеться відбірковий етап  конкурсу солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія - 2021" на рівні селищної територіальної громади.

Затверджено Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти

Наказ МОН України "Про затвердження методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти"

COVID- 19 нас не зупинить

Завдання П.Яцика ІІ етап

УВАГА!! Терміново! Для відома керівників закладів дошкільної освіти та НВК і філії, таблиці. Очікуємо інформацію до 14.12. 

Для відома голів ППО та ПК. Будь ласка заповність першу та другу сторінки статзвіту за 2020 рік та надішліть на електронну адресу відділу освіти до 24 грудня 2020 року 

Конкурс малюнка "Охорона праці очима дітей"

УВАГА!!!! Для відома і використання вроботі керівникам ДНЗ постанова "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у звязку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)"

Матеріали для інформаційних стендів щодо проведення ЗНО/ДПА у 2021 році

Опрацьовуємо "Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)"

ІНСТРУКЦІЯ до звіту ЗНЗ-1

Опрацьовуємо порядок переведення учнів в закладі освіти

Опрацьовуєм положення про зарахування , відрахування та перевід учнівзі змінами. Вносим зміни на сайти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *