Відділ освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
24 Червня 2024 р

Дошка оголошень

 

З понеділка можна отримувати підручники 5,7 клас  (рознарядка)  Не забуваєм обліковувати

Проведення Всеукраїнського Олімпійського дня 2024. Додаток.

Керівникам ЗДО та дошкільних відділень ЗЗСО!!! Листи до відома та врахування в роботі.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу у 2023-2024 н.р.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу у 2023-2024 н.р.

УВАГА!!!!! До відома керівників закладів освіти громади, в яких наявні практичні психологи!!! Заповніть за посиланням дані в таблиці!!!

Протокол громадських слухань, щодо обговорення проєктів рішень ліквідації закладів загальної середньої освіти, а саме Заруддянської, Кошланської, Медівської та Осичнянської гімназій      

16 травня 2024 року 0 10 годині в актовій залі Оратівської селищної ради відбудеться загальне громадське слухання, щодо ліквідації закладів загальної середньої освіти, а саме:    Заруддянської гімназії, Кошланської гімназії, Осичнянської гімназії та Медівської гімназії. Запрошуємо на слухання всіх бажаючих, які зареєстровані на території Оратівської селищної ради.             

УВАГА!!!!! До кінця тижня всім потрібно заповнити ЄДИНУ ЕЛЕКТРОННУ СИСТЕМУ ЗВІТНОСТІ (збір аналітично-статистичних матеріалів фахівців психологічної служби). ВАЖЛИВО: ЗА ВІДСУТНОСТІ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ ВІДПОВІДНОГО ФАХІВЦЯ ЕЛЕКТРОННУ ЗВІТНІСТЬ ЗАПОВНЮЄ ВІДПОВІДАЛЬНА ОСОБА (ДИРЕКТОР, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА АБО ІНШІ ФАХІВЦІ ЗАКЛАДУ). МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ЗВІТНОСТІ. Просимо проінформувати про здачу звітності до 04 травня 2024 року.

УВАГА!!!! 12 квітня 2024 року (пятниця) плануємо проведення змагань змагань з ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ, в рамках проведення Гімназіади. Надішліть в понеділок заявку, вказавши вид змагання, в якому буде приймати участь дитина (відповідно до регламенту проведення змагань). Склад команди 6 осіб (3 дівчинки+3 юнаки).

Було прохання подати заявки на участь в грі "Джура". Одна Балабанівка попередньо виявила бажання (середня група). 8 квітня планується проведення онлайн наради з відповідальними за підготовку команд до гри "Джура". 

Керівникам закладів освіти громади, головам атестаційних комісій І рівня. По завершенню проведення підсумкового засідання атестаційної комісії, в трьохденний термін, надішліть на елетронну пошту відділу освіти сканкопію підсумкового наказу про підсумки атестації. Питання на контролі!!!!! 

 

УВАГА!!!! До відома керівників закладів освіти громади (Балабанівка, Лопатинка, Фронтівка, Заруддя, Кошлани, Осична, Скала, Медівка, Чернявка, Скоморошки ЗДО, Балабанівка ЗДО, Чагів ЗДО) працівники яких будуть атестуватися атестаційною комісією ІІ рівня. Заповнюйте атестаційний лист та надсилайте на ел. пошту відділу освіти. Атестаційний лист (зразок). Після надсилання ат. листа, зателефонуйте Дубінецькій М.В. для узгодження необхідної інформації. Будьте уважні при заповненні!!

Узагальнена форма замовлення підручників 7 клас  (до відома) (є зміни в англ. мова (3 рік), геометрія, історія України)

Щодо відбору підручників для 11 класу для тих, хто не мав ще часу розібратися. Буде дві форми вибору:

  • - конкурсний відбір (нові підручники) з всесвітньої історії, правознавство, зарубіжна. хімія.
  • - повторне видання: укр. мова і літ., іноземні, математика, алгебра і геометрія, біологія, географія, фізика, хімія, інформатика. 
  • Не буде в переліку до відбору: "Захист України. Основи медичних знань", "Історія України".

УВАГА!!! До відома Гнідунець Л.І. та Лебединської Т.А.!!! Зональні змагання районного етапу спортивного проекту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" відбудеться:

баскетбол юнаки - 13 березня (Іллінці), 

баскетбол дівчата - 15 березня (Іллінці),

волейбол юнаки - 18 березня (Іллінці),

волейбол дівчата - 19 березня (Іллінці),

футзал - 26 березня (Погребище).

Опрацюйте регламенти проведення змагань (додаються) (оновлено)

Про проведення конкурсу "Левеня"

Конкурс "Поділись із лісом Підсніжниками - 2024"

Для перевірки правильності замовлення підручників 7 клас не забудьте відправляти результати вибору на електронну адресу відділу освіти

Стартував конкурс малюнка з охорони праці

В І Т А Є М О !   Шевчука Данила, учня 9 класу Оратівського ліцею та Корнійчук Ю.М., учителя хімії Оратівського ліцею з зайнятим ІІ місцем в ІІІ етапі олімпіади з хімії.

В І Т А Є М О !   Шевчука Данила, учня 9 класу Оратівського ліцею та Герасик В.А., учителя  Оратівського ліцею з зайнятим ІІІ місцем в ІІІ етапі олімпіади з трудового навчання.

ВІ Т А Є М О ! Олофінську Людмилу, ученицю 10 класу Оратівського ліцею, Гнідунця С.М., учителя Оратівського ліцею з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (ІІІ місце)

НАГАДУВАННЯ! ЩОДО звітності щовівторка (звіт про проведення фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходах та змаганнях "Пліч-о-пліч" за посиланням активне посилання на Гугл таблицю

https://pon.org.ua/news_regions/10887-u-kpi-vidkryly-pershe-v-ukraini-smartukryttia-dlia-studentiv-clust-space.html

В І Т А Є М О !   Солодова Андрія, учня  8 класу Оратівського ліцею та  Житник В.В.,  учителя математики Оратівського ліцею з зайнятим І місцем в ІІІ етапі олімпіади.

В І Т А Є М О !   Шевчука Данила, учня 9 класу Оратівського ліцею, Коршомну Ірину, ученицю 10 класу Оратівського ліцею, та Гнідунець Л.І., Демченко Л.А., учителів історії Оратівського ліцею з зайнятим ІІІ місцем в ІІІ етапі олімпіади з історії.

ВІ Т А Є М О ! Олофінську Людмилу, ученицю 10 класу Оратівського ліцею, Корнійчук Ю.М., учителя Оратівського ліцею з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології (І місце)

Про проведення конкурсу

В І Т А Є М О !   Шевчука Данила, учня 9 класу Оратівського ліцею, Коршомну Ірину, ученицю 10 класу Оратівського ліцею, та Печенюк Тетяну Василівну, учителя правознавства Оратівського ліцею з зайнятим ІІІ місцем в ІІІ етапі олімпіади з правознавства.

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України

Лист      Щодо розміщення відеоматеріалів

Для працівників психологічної служби цикл вебінарів

День Соборності України - 2024

Для працівників психологічної служби проведення  вебінару 30.01.2024

УВАГА!!! Всім до 18 січня включно провести в закладах освіти громади "Свято Олімпійського прапора", лист НОК України прикріплюємо, інформацію про проведення висвітлюєте на сайті закладу (обовязково), на сторінці закладу у ФБ та надсилаєте інформацію про проведення з фотопідтвердженням на сайт відділу освіти до 18 січня (включно). ПИТАННЯ НА КОТРОЛІ!!!

УВАГА!!! ТЕРМІНОВО!!! На офіційному бланку за підписом керівника просимо надати детальну інформацію про проведені спортивно-масові заходи в рамках проведення проекту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" щодо проведення шкільного етапу в період з жовтня по кінець 2023 року (за формою листа комітету з фізичного виховання та спорту №371 від 04.12.2023), обовязковро вкажіть чи зареєстровані та звітуєте. Лист надсилайте на ел. пошту відділу освіти.

З 15 по 25 січня 2024 року відбудеться реєстрація вчителів початкових класів, математики, української мови, історії для проходження сертифікації. Кількість місць обмежена

ЗДО лист про курси січень-березень

Для голів ППО (матеріали з наради 09.01.2024) до відома членів ППО та врахування в роботі

УВАГА!!!! До відома голів профспілкових організацій та комітетів!! 09 січня 2023 о 9.год. 30 хв.в залі засідань Оратівської селищної ради відбудеться нарада та засідання ради Оратівської районної організації профспілки працівників освіти. З собою привезти (хто не здав) список членів та дітей на отримання цукерок, володіти даними по кількості членів організації. Явка обовязкова. 

Для керівників закладів освіти громади до відома та використання в роботі "Методичні рекомендації щодо запобігання корупції", "Застосування окремих положень по запобіганню корупції"

Рекомендуєм на канікулах провести педагогічні читання АБЕТКИ (2 видання)

Юні біологи

Юні хіміки

Крок до знань

Реєстрація на сертифікацію розпочнеться з 15 січня. Див. лист.

Лист МОН про освітній ступінь педагогічних працівників (до відома та врахування в роботі)

Про результати моніторингових відвідувань Іллінецьким відділом ДУ "ВОЦКПХ МОЗ України" закладів освіти

Протокол конкурсу ім. П. Яцика

Інформація про заходи пожежної безпеки під час організації та проведення Новорічних та Різдяних свят

Завдання конкурсу ім. П. Яцика

Протокол інформаційні технології

Протокол хімія

Графіки курсової перепідготовки на 2024 рік

Протокол олімпіади з основ правознавства

Протокол олімпіади біологія

Протокол олімпіади фізика

Завдання олімпіади з хімії

На складі можна отримати підручники з інформатики 6 клас (автор Ривкінд) та для Чагова і Фронтівки історію 5 клас 

Замовлення посібників на 1 клас

Рішення про територію обслуговування

Терміново!! Керівникам ЗДО та дошкільним відділенням ЗЗСО, терміново заповнити таблицю і надіслати на ел пошту відділу освіти до 05 грудня 2023 року. (Лише діти 5 та 6 річного віку).

Завдання олімпіади з фізики

Після отримання підручників не забуваймо реєструвати доставку та облікувати на ІСУО

Завдання олімпіади з біології

УВАГА!!!! ВАЖЛИВО!!!! Шановні колеги, НАГАДУВАННЯ  щодо щотижневої звітності про проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та спортивних змагань в рамках ініціативи Президента "Пліч-о-пліч зі спортом", змагань І етапу Гімназіади, змагань в рамках Шкільних ліг та Шкільних ігор, заповнюємо відповідні форми (надсилала в "Листах") щосереди до 17.00 (за попередній період з четверга по середу) згідно з вимогами. На наступний місяць до 15 числа кожного місяця. Кожний керівник несе персональну відповідальність за достовірність і правильність заповнення форм та щомісячного планування.

Протокол ІІ етапу з історії

 Шановні колеги! Нагадую про проведення 06 грудня 2023 року регіональних конкурсів: "Український сувенір" та "Новорічна композиція", прохання ще раз опрацювати умови проведення даних конкурсів в розділі "Листи". Надсилаються на ел. пошту відділу освіти лише дозволена кількість світлин робіт-переможців, які належним чином оформлені. 

Отримуємо підручники для 6 класу географія (крім Лопатитнки і Кожанки), а Чернявка з Животівкою ще й підручник історія 5 клас

Протокол олімпіади з української мови та літератури

Завдання ІІ етапу з історії

Опитувальник для участі у Програмі співфінансування шкільного харчування в школах Вінницької області

Протокол олімпіади з географії

Міжнародний конкурс для вчителів та учнів

Код нації (цікава  олімпіада)

Протокол конкурсу ім. Т. Шевченка

Завдання ІІ етапу олімпіади з географії

Дія для ЗЗСО, ЗДО та ЗПО.

Лист про щотижневу звітність щодо фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів

Інформація про кількість дітей пільгових категорій в ЗЗСО

Стежками Каменяра

Протокол олімпіади з англійської мови

Завдання ІІ етапу з англійської мови

Протокол олімпіади з трудового навчання

Протокол олімпіади з екології

Увага!!! До відома вчителів фізичної культури Регламент проведення "Шкільних ігор" до відома та виконання

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Заповнити форму 

Протокол олімпіади з математики

Протокол олімпіади з астрономії

УВАГА!!! До до 10 листопада включно (пятниця) надати інформацію  про планування фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів за формою і надалі щомісячно до 10 числа.

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Перевірка олімпіадих робіт з математики переноситься на 8.11.

Завдання ІІ етап олімпіадиз екології

Про ІІ етап олімпіади з трудового навчання

УВАГА!!! В розділі "Листи" розміщено матеріали щодо проведення спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя", врахуйте, що  проведення в ЗЗСО в період з жовтня по грудень 2023 року, про проведену роботу подавати матеріали до 20 грудня 2023 року.

Щодо попередження захворюваності на вірусний гепатит А

КЕРІВНИКАМ! Останній термін подачі звітів і заявок по олімпіадах і Яцику 31.10. Вже  03.11. ІІ етап з олімпіади з екології, 04.11. з математики, 05.11 з астрономії. Потрібно  до 08.11.  провести  І етап конкурсу Шевченка (наказ буде в понеділок), а ІІ етап  Шеченка 17.11., 

Увага !!! Зміни!!! До відома керіників ЗЗСО (Гнідунець Л.І., Поліщук Н.Г., Михайлюк А.П.) лист щодо ведення ділової документації працівників психологічної служби. Для врахування в роботі. 

Радіодиктант

Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України у 2023 році

Лист державної служби якості освіти про моніторинг закладів освіти Оратівської громади

Керівникам ЗЗСО та класним керівникам! Необхідно продумати так, щоб на урок Мужності в смт Оратів приїзджав колектив закладу (клас, учнівський актив, учні старших класів тощо), який може поміститись в одному автобусі. Від закладу поїздка до Алеї Памяті може організовуватись лише один раз.

Для вчителів розміщено в розділі "Листи" регламент про проведення Шкільних ігор. Для використання та подальшого інформування. Лист на контролі.

Увага!!!! Ще один лист для вчителів фізичного виховання заповненння гугл форми на платформі "Активна молодь" щодо проведених спортивно-масових заходів 

Увага!!! Для фахівців фізичного виховання протягом дня внести дані в гугл форму за посиланням листа №315 від 17.10.23 року. Всям обовязково!! Питання на котролі. 

Курси НУШ протягом жовтня-грудня. Просим зареєструватися

Керівникам ЗЗСО та ЗДО. Подати інформацію, відповідно до висновку ІРЦ, про кількість корекційних занять та  фактично наданих в розрізі по кожній дитині. Інформацію очікуємо до 19 жовтня 2023 року. Можна скинути на ел пошту відділу.

Протокол громадських слухань щодо обговорення проєкту рішення "Про ліквідації Кожанської гімназії Вінницького району Вінницької області" 

Для керівників ЗЗСО (Гнідунець Л.І., Пташник Л.А., Поліщук Н.Г., Цимбалюка С.М.) наказ про направлення учнів на півфінальні змагання з футболу 17 жовтня

УВАГА! Після проведення І етапу олімпіад  заявку на ІІ етап подаємо також через my.olimp      Шукаєм логіни і паролі (якщо немає дзвоніть в ОЦ ПРПП)

Для керівників ЗДО та дошкільних відділень ЗЗСО про курси , курси грудень

Для Виходзь О.О. лист 

Роздруковуєм РВК-83, підписуєм, ставим печатку і передаєм в відділ освіти

УВАГА!!! Проведення баскетболу 3х3 серед дівчат та юнаків 2007 р.н. і мол. переноситься на 19 жовтня 2023 року четвер (виробнича необхідність). 

НА замітку керівникам, вчителям, атестаційним комісіям!!!  Курси на 2024 рік замовили: фахові- 155 учителів, тематичні - 86 учителів, тематичні (15 годин) - 51 учитель. Разом з тим повідомляєм, що при атестації вчителів  обовязковою умовою є  що 10% курсів (з загальної кількості годин) повинна бути спрямована на роботу з учнями з особливими освітніми потребами, та надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу відповідно до ст.51 Закону про повну  загальну середню освіту (дані курси передбачались в 3 додатку).

Щодо території обслуговування

Для Гнідунець Л.І., Поліщук Н.Г., Вовк Н.П. наказ про відрядження педпрацівників

Щодо телевізійного уроку «Всеукраїнський урок єдності»

Для працівників психологічної служби закладів освіти громади лист про проведення циклу тренігів для опрацювання та забезпечення відповідного реагування

ТЕРМІНОВО! Провести заходи з ментального здоров’я

Всеукраїнський урок єдності

УВАГА!!!! Заповнити гугл форму про проведення челендж фесту за посиланням додатку)

Для практичних психологів ЗЗСО громади Школа молодого психолога лист за посиланням

Бажано до кінця тижня подати звіт РВК-83 в системі ДІСО (Н.Животів, Чагів, ст. Оратів, Осична, Заруддя)

Терміново! Заруддя, Животівка, Лопатинка, Осична, Кошлани дайте відповідь на запит по  НУШ

Оголошення про проведення аукціону частини нежитлового приміщення в громадському будинку за адресою: 22600 вул. Паркова 16а, Вінницького району, Вінницької обл.

Конкурс історичних есе

Топ-3 здобутки куреня

Міжрегіональний форум

Флешмоб "Я знаю ти мене чуєш"

Конкурс "Моє Поділля"

Щодо проведення лекцій

УВАГА!!! Зміни в іменній заявці щодо участі в змаганнях Гімназіади (опрацюйте, заповніть та подавайте суддівській колегії у день змагань).

УВАГА!!!! До 26 вересня керівникам ЗЗСО та ЗДО заповнити таблиці за посиланням (дані про заклади, найбільш наближені до дітей. де можна отримати психологічну підтримку та допомогу)

ТЕРМІНОВО надати інформацію по вказаній формі

Надсилаємо для використання в роботі Регламент проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздровчого заходу серед учнів "Challendge Fest", прохання долучитись до проведення, висвітлити інформацію про проведені заходи до 03 жовтня 2023 року на сайті закладу

Для керівників ЗДО посилання на приєднання в онлайн форматі заходів до Дня дошкілля

Опитування для практичних психологів

Рейтинг тза 2022-2023 н.р.

На складі можна отримати укр.мову для 5 класу та математику 6 клас (2 частина) Істера.

Увага!! В розділі "Накази" розміщено наказ про проведення Гімназіади в 2023-2024 н.р. Прохання донести інформацію до відповідальних осіб та подати Попередню заявку про участь в видах змагань Гімназіади на навчальний рік, Прпередня заявка має бути підписана керівником, вчителем/вчителями фізкультури, сканована та відправлена на ел. пошту відділу освіти до 18 вересня.

УВАГА!! Для керівників ЗДО та дошкільних відділень ЗЗСО таблиця "Дитяче населення від 0 до 6 років". Надіслати до 22 вересня 2023 року.

До відома

Шановні керівники! При подачі інформації де вказано до якого числа, враховуйте те, що поторібно подати інформацію на 1-3 дні раніше

Вебінари

Національний фільм «ВОВК. СТРАХУ НЕМА»

Керівникам! Навантаження розподілено, а тому поновіть подання про конфлікт інтересів (стосується педпосад).

Керівникам! ЗНЗ здали, починаєм формувати списки всіх працюючих в 3-х екземплярах та формувати звіт РВК-83.

ТЕРМІНОВО!!! Для керівників ЗДО та дошкільних підрозділів ЗЗСО заповнити таблицю по харчуванню та надіслати на ел. пошту відділу освіти до 12.09.2023

В разі відсутності щеплення у дитини

Про проведення #BEACTIVE DAY в Україні» 

Керівникам ЗЗСО до 12.09.2023 року заповнити форму по харчуванню пільгових каткгорій за посиланням https://docs.google.com/spreadsheets/d/10Qn1r_5jUbSl2n52zRq9vhcSDqVu2pKS/edit?usp=sharing&ouid=101636345574759557951&rtpof=true&sd=true

Про проведення першого уроку

Вимоги до викладання предметів

Перший урок про важливість ментального здоров’я

Учитель року - 2024

ТЕРМІНОВО ДО 30.08.2023 р.! Внести всі необхідні дані про дітей в "КУРС ШКОЛА".   Про розподіл освітньої субвенції 

для учителів математики

онлайн-нарада щодо впровадження електронних журналів

Терміново! До 15.00 23.08.2023 Керівникам ЗЗСО розробити паспорт безпеки за зразком і надіслати на ел. пошту відділу (що стосується роботи поліції залишаємо пустим)

Терміново! До 14.00 22.08.2023 Керівникам ЗЗСО подати інформацію за формою

ВСІМ!  Забирайте на складі підручники для 6 класу. Звертайтесь до КУК М.Я.

Про перенесення курсів підвищення кваліфікації

Завезено частину підручників для 6 класу. Якщо маєте бажання забрати, попередньо за день зателефонуйте. Разом з підручниками можна забрати шкільну документацію, класні журнали. В пятницю 18 серпня склад працювати не буде.

Терміново до 12.00 16.08.2023 року надати інформацію про стан підготовки закладу до новаго навчального року за формою

Терміново!! Для керівників ЗДО та керівників ЗЗСО з дошкільним відділенням. Заповнити опитувальник (анкету). Інструкція додається.

Щодо проекту ArtArmor Діти - UA"

Про проведення Обласного молодіжного форуму "Youth United Summer Fest"

Шановні керівники! Інвентаризація підручників  проведена Вами формально.  Частина нових підручників не облікована, а в деяких класах відсутні предмети відповідно до навчального плану, не виведено з обліку старі підручники в 1-4 класах, не проставлено % забезпечення, резерв або недостача, не обліковується доставка підручників, відсутні дати отримання. На даний час КРУ вивчає стан забезпечення підручниками, вже двічі МОН перевіряло облік і до 1.09. планує здійснити повторну перевірку.  Найгірший стан справ в Скоморошках, Якимівці, Кошланах, Оратові і Оратові, частково в Зарудді, Животівці, Чагові, Осичні. До 12 серпня провести стан справ в порядок, а в понеділок будем робити висновки.  

Положення про обласний фестиваль "Тато, мама, я - молода спортивна сім’я"

Взяти участь директорів у профорентаційній роботі

Українська конференція подяки

Графік проходження медичного огляду

Курси для вчителів початкових класів

Звертаємо увагу, що інвентаризація фондів підручників та оновлення їх обліку у системі «ІСУО» за прогнозованими контингентами учнів має бути завершеною не пізніше 1 серпня 2023року. На даний час інвентаризацію провели 5 шкіл.

Проєкт рішення "Про ліквідацію Кожанської гімназії Вінницького району Вінницької області"

Методичні рекомендації до викладання Захисту України

Курси Безпечне освітнє середовище

Листи для керівників ЗДО

Дія у закладах освіти

Платформа Eddy

Конференція нова українська школа

Курси психологів

Для керівників ЗДО лист 

Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"

Інструкція щодо заповнення даних курсу "Дошкілля"

Цикл семінарів

Для керівників ЗДО лист 

Про підвищення кваліфікації психологів

Курси для вчителів англійської мови

Для керівників ЗДО

Для вчителів предмету "Культура добросусідства"

У програмі mozaBook та на сайті mozaWeb вийшли нові Цифрові уроки та посібники від EdPro, які необхідні для наповнення кабінетів безпеки. "Хто може обладнати класи безпеки?" читайте на блозі та звертайтеся за консультаціями.

До Вашої уваги підвищення кваліфікації (30 год) плюс відпочинок

Шановні Керівники! Необхідно терміново оцифрувати трудові Кужелівої ВВ., Печенюк Л.В.

Памятка на канікули

Для ЗДО

Методичні рекомендації щодо здобуття освіти

До відома та відповідного реагування

ТЕРМІНОВО!!! Керівникам ЗЗСО заповнити табличку та надіслати на електронну адресу відділу освіти

ТЕРМІНОВО!!! Всім закладам освіти (навіть де відсутні психологи), які не подали звітність в системі "АІС Я-психолог", потрібно зробити це якнайшвидше. Інструкція

Роз'яснення для вступників

Зверніть увагу на 1 розділ мобілізаційного плану. В змісті завдань не повинно бути сказано про підготовку фахівців для забезпечення  функц............. .........

Щодо профорієнтації учнів

НМТ - 2023

Семінар

Щодо 8 травня

Керівникам ЗДО та ЗЗСО. НЕобхідно забрати мобілізаційні плани для доопрацювання. Разом з тим необхідно привести картики П-2 військовозобовязаних, їх облікові документи та документи про підтвердження придатності чи непридатності  (довідка ЛК) для звірки.

Про проведення акції "Скарбниця здоров'я"

Підручники 10 клас

Про внесення змін до умов проведення акції

Природоохоронні конкурси

Керівникам та вчителям англійської мови. Просимо забезпечити участь у тестувані.

Оголошено аукціон по передачі в оренду частини приміщення І поверху спортивного комплексу загальною площею 69,4 кв.м. в нежитловій будівлі за адресою: вул. Івана Франка, 2, смт Оратів, Вінницький район, Вінницька область

Для працівників психологічної служби документи щодо статистичної звітності

УВАГА!!!! 26 квітня 2022 року відбудуться змагання з легкої атлетики в рамках проведення Гімназіади серед учнів ЗО громади (умови в положенні про проведення Гімназіади наказ №84 від 05.09.2022). До 24 квітня повідомити про участь за тел. 0674215550.

Конкурс малюнків "Мої права: разом до перемоги"

Знайомимся з умовами гри "Джура". Завтра на семінарі можна задати питання. Умови старша група,  та        середня група 

Семінар "Джура"

Внутрішній моніторинг якості освіти під час війни

Оновлений рейтинг

Інструктивний лист щодо вибору підручників для 10 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класу

Шановні керівники ЗЗСО! Нижче було прохання облікувати отримання (надходження) підручників для 5 класу. Вам необхідно було в ДІСО в розділі підручники заповнити графи надходження підручників 5 клас та завантажити. На сьогодні 03.04. це зробили Н.Животів, Чагів, Медівка, Скала. Разом з тим виявилось, що в 2021 році не облікували надходження підручників 4 клас Н.Животів, Оратів, Фронтівка, Лопатинка, ст. Оратів, а Животівка і Осична зробили це частково. Строк виконання до четверга.

Щодо реєстрації з НМТ - 2023 року

Вибір підручників для 6 класу здійснюєм з розрахунку контингенту на 5 років. З метою недопущення помилок при виборі, необхідно до 03.04. на електронну почту відділу освіти надіслати результати вибору.

В ДІСО необхідно облікувати отримання підручників для 5 класу

Опитувальник для вчителів початкових класів

Навчально-методичні матеріали

До відома керівників закладів освіти громади в яких створено атестаційні комісії до 03 квітня 2023 року надіслати на електронну адресу відділу освіти звіт про підсумки атестації педагогічних працівників у 2022-2023 н.р. за формою що додається.

УВАГА!!! Спартакіада серед працівників закладів освіти громади відбудеться 31 березня. Уважно опрацюйте положення про проведення заходу. Очікуємо від кожної групи заявку про участь до 28 березня (надсилайте на електронну адресу відділу освіти).

Для керівників ЗДО та дошкільних відділень ЗО громади лист про проведення конференції

Про запобігання дитячому травматизму

Про організацію протипожежного захисту

Оздоровлення для дітей

Для ліцеїв:  Наказ       Графік тестування

В кого всі військовозобовязані (чоловіки до 60 років) пройшли звірку в військоматі відповідно до поданих списків, прошу керівників зявитись в відділ освіти з військово-облікованими докукментами. ( про приїзд попередньо домовитись  в телефонному режимі)

Блокбастер "Дивись куди ідеш"

Нагадування. Про проведення супервізій для працівників психологічної служби

Конкурс "Мої права: разом до перемоги"

Математичний конкурс Кенгуру

Інфомедійна грамотність

Класи безпеки

Квест марафон

Конкурс есе "Мій Шевченко"

Використання коштів по відділу освіти  в 2022

Конкурс дослідницьких робіт

Конкурс малюнку

В листі відділу  освіти від 02.01.2023 року №1 кінцеву дату подання інформації змінити "до 01 березня"

Флешмоб "Переможна марка України"

Стратегічна сесія "Удосконалення діяльності фахівців психологічної служби"

Про навчання з мінної безпеки

Конкурс "В моєму серці Україна"

Творчий конкурс

Щодо проведення вебінар-наради для психологівУмови конкурсу "Європа очима дітей"

Т Е Р М І Н О В О Керівникам ЗЗСО. На електронну пошту надіслано лист про медичний огляд військовозобовязаних

Вебінар для працівників психологічної служби закладів освіти

Навчально-методичні матеріали

Рейтинг за І семестр

Конкурс "Я журналіст!"

ТЕРМІНОВО! До 11:00 18.01.2023 року зробити звіти і надіслати електронкою в відділ Травматизм  Пожежна безпека  COVID-19

Для керівників ЗДО методичні рекомендації щодо звіту форма 85-к

Грант для студентів та абітурієнтів

До відома практичних психологів, які залучені до надання допомоги сімям Захисників та Захисниць. Чергове навчання 4-5 січня. Вхід в листі за посиланням.

Відкрито реєстрацію на курсову перепідготовку в 2023

Флешмоб "Від Різдва до Водохреща"

Покликання щодо завантаження брошури "Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям". До відома та використання в роботі.

УВАГА!!! До відома керівників ЗО громади практичні психологи яких були залучені до навчання, заповнити форму та надіслати за адреою вказаною в листі та окремо на ел. пошту відділу освіти, молоді та спорту завтра 14.12.2022. Інформація на контролі.

Форум вступника

2 кращі роботи згідно умов проведення Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій "Новорічна листівка на передову" передавати у відділ освіти, молоді та спорту до 02.12.2022 року. 

Протокол проведення конкурсу імені Т. Шевченка

Протокол олімпіада трудове навчання

Підсумки олімпіади з англійської мови

Протокол олімпіада з правознавства

Оголошено аукціон по оренді частини нежитлового приміщення загальною площею 7 кв.м. в Чагівському ліцеї за адресою : вул. Заїки,37, с. Чагів, Вінницький район, Вінницька область

Колосок

Підсумки олімпіади з математики

Розв'язки олімпіадних завдань з математики

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Конкурси біологічного спрямування "Юний селекціонер і генетик", "Дивовижна теплиця", "Турбота молоді тобі, Україно", конкурс-огляд учнівських навчально-дослідних земельних ділянок. Листи додаються.

ЕСЕ англійська

 

 

Погода
 

Логін: *

Пароль: *