Відділ освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
24 Червня 2024 р

Фотогалерея

 

  ДИТИНА - дивовижна і неповторна краплинка чистої, живої, джерельної води, яку потрібно берегти, цінувати, любити, і лише тоді, вона перетвориться в дивовижну, повноводну річку, бездонне море, повноводний океан, - океан почуттів, емоцій та вражень...       

 01.05.2024 р. вихованці, батьки та педагогічні правцівники КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Оратівської селищної ради відвідали майстер-клас з писанкарства, який проводили майстрині Оратівського районного краєзнавчого музею О.Є.Василенко- Захожан та Т.П.Поліщук.       Писанкарство - один з найдавніших видів народного декоративно-прикладного мистецтва, в якому яскраво відобразились усі сторони життя народу - історія, ужитковість, звичаї, вірування, естетичні уявлення, поетичні бачення, мрії про довершене життя. Писанки - душа українського народу. Яйце у слов'ян стало символом весняного відродження й оновлення, першооснови Всесвіту.

11.01.2024 року вихованцями та викладачами Оратівської дитячої музичної школи було проведено творчий захід "Подаруй дитині казку" для вихованців КУ "Інклюзивоно-ресурсний центр" Оратівської селищної ради та членів їх родин. Свято пройшло в надзвичайно творчій та цікавій атмосфері. 

      

     

07.12.2023 року КУ "Інклюзивно-ресурсний центр"  Оратівської селищної ради спільно з відділом освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради, службою у справах дітей Вінницької районної адміністрації, відділом соціального забезпечення та охорони здоров'я Оратівської селищної ради, службою у справах дітей Оратівської селищної ради, КЗ "Оратівський селищний центр соціальних служб" було проведено круглий стіл на тему: "Взаємодія служб та установ у організації роботи з дітьми з ООП. Напрями діяльності." 

      

Миколай в Україні завжди був одним з найшанованіших християнських святих. За повір'ям, в ніч з 5 на 6 грудня опускається з неба на землю святий Миколай-Чудотворець, заходить до кожної оселі і дарує дітям чудові гостинці. Тому діти з нетерпінням чекають Миколая, який покладе вночі їм під подушку, у панчішку або черевичок подарунок.    5 грудня 2023 року  святий Миколай завітав і до вихованців КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Оратівської селищної ради. Фахівцями центру було проведено свято для діток з особливими освітніми портребами. Діти отримали позитивні емоції та приємні подарунки.

      

Участь ІРЦ у діяльності команд психолого-педагогічного супроводу

Січень 2024 року

     

     

 

                                           

    

  

Участь вихованців ІРЦ у майстер-класах та творчих заходах 

  

  

  

Проведення майстер-класу вчителем-логопедом в закладі дошкільної освіти

  

 

Проведення засідання на тему: "Організація інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти"

                                                                                                                  

Корекційно-розвиткові заняття з вчителем лікувальної фізкультури

       

            

            

Корекційно-розвиткові заняття з практичним психологом

   

     

 

     

     

     

      

 

Корекційно-розвиткові заняття з вчителем-дефектологом

     

 

          

     

     

     

     

Корекційно-розвиткові заняття з вчителем-логопедом

 

     

     

     

     

     

      

   

 

 

 

Погода
 

Логін: *

Пароль: *